Premiér Bohuslav Sobotka navštívil ZETOR

8 června 2016, 10:56

Premiér Bohuslav Sobotka navštívil společnost ZETOR TRACTORS a.s. během své pracovní cesty po regionu. Setkal se s vedením společnosti a zástupci odborových svazů. Jednal zde o možnostech podpory rozvoje a obchodních příležitostech v zahraničí. Návštěva ZETOR TRACTORS a.s. se konala v rámci letošních oslav 70. výročí značky.

Předseda vlády za doprovodu hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška si během své návštěvy v ZETOR TRACTORS a.s. prohlédl výrobní úsek, nové logistické centrum a seznámil se s technickým a vývojovým zázemím společnosti. Představeno mu bylo produktové portfolio značky a budoucnost traktorů ZETOR v podobě designového konceptu ZETOR by Pininfarina, PROTOTYPU 50 a NEW MAJORU. V závěru návštěvy premiér jednal se zástupci společnosti ZETOR TRACTORS a.s. o dotačních programech a příležitostech pro další rozvoj společnosti. Projednány byly i obchodních možnosti na zahraničních trzích. Na závěr své návštěvy se setkal se zástupci odborových svazů.

V současné době vnímám krizi evropského zemědělství a z toho vyplývající pokles trhů s traktory a zemědělskou technikou vůbec. Je zde ovšem prostor podpořit export ZETOR TRACTORS a.s. do afrických zemí a Číny,“ řekl při své návštěvě ZETOR TRACTORS a.s. předseda vlády Bohuslav Sobotka.

Velmi si vážíme této významné návštěvy. Bylo nám ctí předsedu vlády, pana Bohuslava Sobotku, v ZETOR TRACTORS a.s. přivítat a seznámit se zázemím společnosti. Zájem a podporu nejvyšších představitelů státu a kraje vnímáme jako důkaz, že se společnost a značka rozvíjí správným směrem a zvolená strategie dává naději v pozitivní budoucnost,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!