Minulost, současnost i budoucnost, vše představí značka ZETOR na veletrhu TECHAGRO

30 března 2016, 10:13

Na brněnském výstavišti bude ve dnech 3.-7. dubna probíhat veletrh TECHAGRO a tradiční český výrobce traktorů ZETOR na něm nebude chybět. Návštěvníkům akce se značka představí hned ve třech dimenzích. Prezentovat bude nejen své současné produktové portfolio, ale odkazovat bude na svou sedmdesátiletou historii a představí svou nejbližší budoucnost, kterou ztělesňuje designový směr ZETOR by Pininfarina či prototypy budoucích produktů.

Český výrobce zemědělské techniky se návštěvníkům velethru TECHAGRO představí na ploše přes 500 m2 v prvním dubnovém týdnu na brněnském výstavišti v hale P na stánku č. 012. Letos ZETOR pojal svou účast na výstavě netradičně a kromě současných produktů bude prezentovat i svou minulost a budoucí projekty.

ZETOR slaví významné jubileum, letos uplyne již 70 let od doby, kde se začala psát historie tradičního českého výrobce traktorů. Na TECHAGRU proto budeme prezentovat nejenom současnou tvář značky a našich produktů, ale navážeme i na bohatou a obdivuhodnou historii. Na minulost jsme pyšní, je pro nás inspirující a zavazující. ZETOR se však nesoustřeďuje na doby minulé, čerpáme zde inspiraci, odhodlání a touhu posilovat pozice značky ZETOR, upínáme se k budoucímu. Proto návštěvníkům na veletrhu představíme zhmotnělou budoucnost traktorů ZETOR,“ upřesňuje Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace ZETOR TRACTORS a.s.

Vystavena bude designová studie ZETOR by Pininfarina. Jedná se o koncept, který představuje budoucí designový směr značky ZETOR. Tento velmi moderní, dynamický a jedinečný „kabát“ postupně obléknou všechny modelové řady traktorů ZETOR. ZETOR by Pininfarina zažila svou světovou premiéru v německém Hannoveru a vzbudila nejen velký zájem, ale sklidila také celosvětový úspěch. Odborná i laická veřejnost jí dala přívlastky jako „sexy“, „Ferrari“ nebo „nejsportovnější“ traktor.

Mimo designový koncept se zákazníci budou moci seznámit s prototypem plánovaného rozšíření modelové řady MAJOR. Rozšíření se bude týkat dvou nových produktů, které nabídnou farmářům čtyřválcové motory s výkonem 75 koní a více variant převodovek. Nové stroje budou mít vyšší provozní rychlost a také vyšší zvedací sílu. Avizován je i redesign ovládacích prvků v kabině.

Budoucnost značky tkví v rozšiřování modelových řad ze stávajících čtyř na celkových šest. Na TECHAGRU se budou moci návštěvníci seznámit i s prototypem třívalcového traktoru s výkonem 49 koní. Tento prototyp se v budoucnu stane základem páté, nejmenší modelové řady traktorů ZETOR.

Současnost bude na stánku reprezentována kompletním produktovým portfoliem. Představeny budou MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a samozřejmě i novinka CRYSTAL, nejsilnější traktor, pod jehož kapotou se nachází silný šestiválcový motor s výkony 144 a 163 koní. K vidění bude i ZETOR SYSTEM, konkrétněji přední nakladače. Pro návštěvníky může být zajímavá skutečnost, že bude prezentováno řešení STAGE IV, konkrétně na modelové řadě FORTERRA. Zajímá vás konstrukční řešení či výhody, které STAGE IV zákazníkům přinese? Navštivte stánek ZETOR a dozvíte se více.

Jak bylo v úvodu naznačeno, ZETOR bude na TECHAGRU také slavit. Sedmdesát let je úctyhodný věk, ZETOR však návštěvníky hodlá přesvědčit, že se nachází v nejlešpích letech a skvělé kondici. Ostatně, přijďte se sami přesvědčit a nasajte atmosféru minulosti i současnosti, hlavně se ale vydejte se značkou ZETOR na exkurz do budoucnosti. ZETOR je zde pro vás, již 70 let!

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!