Společnost Dopaz navštívila výrobní závod Volvo Trucks v Ghentu

30 března 2016, 10:06

Předávka druhého vozidla Volvo FH 4×2 přímo ve výrobním závodě Volvo Trucks v belgickém Ghentu dne 28.1.2016. Dlouholetý zákazník Volvo Trucks, společnost Dopaz, si objednala tři nákladní vozidla Volvo, z nichž první byl dodán na konci loňského roku.

Koncem ledna 2016 byl pan František Zunka pozván do výrobního závodu v belgickém Ghentu, kde mohl přímo sledovat sjetí druhého vozidla FH 4×2 z výrobní linky, poslední vůz je v plánu na březen. "To, co dělá Volvo skvělou společností, jsou její lidé," okomentoval majitel společnosti Dopaz.

František Zunka, majitel společnosti Dopaz, říká: "Značku Volvo jsem měl vždy rád, především kvůli lidem, kteří tam pracují. Jejich přístup a postoj se od konkurence liší. Například není mnoho zákazníků, kteří by měli možnost podívat se na svoje nákladní vozidlo přímo v továrně. Jsem velmi šťastný, že jsem díky našim dobrým pracovním vztahům se společností VoIvo tuto možnost dostal a doufám, že tato spolupráce potrvá dlouho."

Společnost Dopaz je jedním z velkých jmen v dopravě v České republice. Zajišťuje dopravu osob i materiálu. Provozuje 33 nákladních vozidel Volvo a vlastní i další vozy značky Volvo, jako např. nakladač BL71 a 6 autobusů Volvo 9700 HD.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!