Bridgestone získal podruhé za sebou ocenění „Dodavatel roku“ od společnosti Boeing

25 července 2011, 0:00

Bridgestone Corporation získala ocenění „Dodavatel roku“ v kategorii elektrických/hydraulických/mechanických systémů od společnosti Boeing.

Bridgestone byl jednou ze 16 firem, jimž bylo předáno ocenění za vynikající spolupráci se společností Boeing. Je to podruhé za sebou, co Bridgestone obdržel toto každoročně udělované prestižní vyznamenání.

„Síť dodavatelů společnosti Boeing je globální komunitou nejlepších společností, které nám pomáhají vyrábět nejlepší letadla, satelitní a obranné systémy na světě,“ prohlásil Stan Deal, viceprezident a generální ředitel oddělení řízení vztahů s dodavateli divize dopravních letadel Boeing. „Být jedním z pouhých 16 vybraných dodavatelů roku společnosti Boeing významně vypovídá o snaze společnosti Bridgestone důsledně dosahovat vysokých standardů kvality, produktivity a efektivity v podpoře našich zákazníků.“

Letošní vítězové představují elitní skupinu mezi více než 17 500 aktivními dodavateli společnosti Boeing z více než 50 zemí celého světa. Uvedený výběr byl proveden na základě přísných kritérií kvality, dodavatelského výkonu, nákladů, ekologických aktivit, zákaznických služeb a technické odbornosti.

Bridgestone v současnosti dodává pneumatiky pro letadla Boeing včetně typů Boeing 737-900ER, Boeing 747, Boeing 767 a Boeing 777. Podle plánu zahájí i Boeing 787 Dreamliner svou kariéru na radiálních leteckých pneumatikách Bridgestone. Asahiko Nishiyama, viceprezident a člen nejvyššího managementu společnosti Bridgestone, na slavnostním vyhlášení cen prohlásil: „Pro Bridgestone je velkou ctí, že obdržela toto ocenění podruhé za sebou. Za celou společnost Bridgestone bych rád vyjádřil společnosti Boeing upřímné poděkování za její laskavou podporu. V budoucnosti budeme i nadále usilovat o zlepšování našich výkonů.“

Více informací o ocenění „Dodavatel roku společnosti Boeing“ včetně kompletního seznamu oceněných společností naleznete na adrese Boeing.com.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!