Michelin představil novou webovou stránku o nákladních pneumatikách ve čtyřech jazycích

, 25 července 2011, 0:00

Od začátku července jsou webové stránky věnované nákladním pneumatikám, dostupné také v češtině, maďarštině, slovenštině a slovinštině.

Na webových stránkách může návštěvník nalézt užitečné informace o nákladních pneumatikách Michelin, jejich údržbě, souvisejících službách (Michelin Fleet Solutions nebo Euro Assist) a také o kompletní produktové nabídce. Společnost Michelin dlouhodobě pomáhá přepravním společnostem snižovat jejich náklady prostřednictvím celé řady služeb: kontrola fleetů, pneumatikové hospodářství, rady pro snížení spotřeby paliva, asistence při nehodě nebo proražení pneumatik až po globální management firemních fleetů.

Nová stránka přináší zevrubný a detailní popis produktových řad Michelin s potřebnými informacemi o tom, jak zlepšit bezpečnost, prodloužit životnost pneumatik a dosáhnout vyšší ziskovosti. Profesionální řidiči kamionů a autobusů zde naleznou tipy a rady pro jejich každodenní práci a specifické požadavky. Michelin poskytuje řešení, které mohou vylepšit jejich tržby a snížit negativní dopad dopravy na životní prostředí.

Produktivita, bezpečnost a spolehlivita, stejně jako životnost pneumatiky a úspora paliva jsou hlavními benefity, které mohou uživatelé pneumatik Michelin nalézt ve svém jazyce na čtyřech nových webových stránkách.

www.michelintransport.cz
www.michelintransport.hu
www.michelintransport.sk
www.michelintransport.si

 

 

Komentáře

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!