Michelin představil novou webovou stránku o nákladních pneumatikách ve čtyřech jazycích

25 července 2011, 0:00

Od začátku července jsou webové stránky věnované nákladním pneumatikám, dostupné také v češtině, maďarštině, slovenštině a slovinštině.

Na webových stránkách může návštěvník nalézt užitečné informace o nákladních pneumatikách Michelin, jejich údržbě, souvisejících službách (Michelin Fleet Solutions nebo Euro Assist) a také o kompletní produktové nabídce. Společnost Michelin dlouhodobě pomáhá přepravním společnostem snižovat jejich náklady prostřednictvím celé řady služeb: kontrola fleetů, pneumatikové hospodářství, rady pro snížení spotřeby paliva, asistence při nehodě nebo proražení pneumatik až po globální management firemních fleetů.

Nová stránka přináší zevrubný a detailní popis produktových řad Michelin s potřebnými informacemi o tom, jak zlepšit bezpečnost, prodloužit životnost pneumatik a dosáhnout vyšší ziskovosti. Profesionální řidiči kamionů a autobusů zde naleznou tipy a rady pro jejich každodenní práci a specifické požadavky. Michelin poskytuje řešení, které mohou vylepšit jejich tržby a snížit negativní dopad dopravy na životní prostředí.

Produktivita, bezpečnost a spolehlivita, stejně jako životnost pneumatiky a úspora paliva jsou hlavními benefity, které mohou uživatelé pneumatik Michelin nalézt ve svém jazyce na čtyřech nových webových stránkách.

www.michelintransport.cz
www.michelintransport.hu
www.michelintransport.sk
www.michelintransport.si

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!