Firestone spustil novou evropskou webovou stránku pro zemědělské pneumatiky

9 září 2013, 9:51

Firestone připravil pro své stávající i potenciální zákazníky novou evropskou webovou stránku věnovanou zemědělským pneumatikám. Webová stránka byla spuštěna u příležitosti úspěšné modernizace řady zemědělských pneumatik Firestone, k níž došlo v uplynulých měsících, kdy byly představeny řady pneumatik Maxi Traction IF, Maxi Traction pro kombajny a Performer pro řádkové kultury.

Uživatelsky přívětivá webová stránka používá nejnovější technologie, které vylepšují navigaci a funkčnost. Navíc je plně kompatibilní s aktuálními prohlížeči a mobilními přístroji, jako jsou tablety a chytré telefony. K dispozici jsou verze ve většině evropských jazyků, včetně češtiny a slovenštiny.

Koncoví uživatelé (zemědělci, dodavatelé…), profesionálové v oboru pneumatik, prodejci vozidel a další zájemci mají k dispozici všechny důležité informace o produktech a společnosti Firestone v přehledném a poutavém grafickém zpracování.

„Naslouchali jsme našim klientům a na základě jejich doporučení jsme vyvinuli nový, uživatelsky přívětivý vyhledávač pneumatik, který je přizpůsobený současným potřebám a požadavkům zákazníků. Další předností nové webové stránky je vyspělý vyhledávač prodejců, který rychle a efektivně dovede návštěvníka k nejbližšímu specializovanému prodejci pneumatik,“ říká Harald Van Ooteghem, vedoucí marketingového plánování ve společnosti Bridgestone Europe.

Návštěvníci se mohou navíc dozvědět více zasvěcených informací o rozsáhlé a modernizované řadě zemědělských pneumatik Firestone, o použitých nových technologiích a o jejich přínosech pro evropské zemědělce, mezi něž patří trvalá udržitelnost, vyšší efektivita, menší utužování půdy, nižší spotřeba paliva…

Navštivte webovou stránku www.firestone.eu/agri/

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!