Bridgestone představí na IAA 2012 koncept Total Tyre Care

14 září 2012, 0:00

Bridgestone plánuje sebevědomou prezentaci na veletrhu IAA Užitkové vozy 2012, který se uskuteční ve dnech od 20. do 27. září v německém Hannoveru.

Bridgestone představí svůj nový program Total Tyre Care, který vozovým parkům nabízí bezstarostnou správu pneumatik prostřednictvím flexibilní řady doplňkových programů zaměřených na pneumatiky pro nákladní vozidla.

„Provozovatelé vozových parků bojují s náklady na každém kilometru, který musí ujet. Naším cílem pro IAA je ukázat jim, proč program Total Tyre Care společnosti Bridgestone nabízí nejlepší řešení pro maximalizaci výkonu vozového parku a jak přispívá k udržení nákladů souvisejících s pneumatikami pod kontrolou,“ říká Yves Kerstens, generální ředitel sekce užitkových produktů společnosti Bridgestone Europe.

Ve dvoupatrové expozici společnosti Bridgestone s plochou 301 m² (hala 16, stánek C01) budou představeny tři pilíře, na nichž je postaven program Total Tyre Care:

Total Tyre Life: Nové prémiové pneumatiky Bridgestone a protektory Bandag, které prodlužují životnost na maximum a snižují náklady na kilometr.

Total Tyre Services: Díky službám prodejní sítě Truck Point zaměřeným na údržbu, sledování a asistenční služby budou nákladní vozidla ve vozovém parku jezdit s maximální hospodárností.

Total Tyre Systems: Správci vozových parků mohou průběžně sledovat stav svých pneumatik prostřednictvím jedinečných monitorovacích a sledovacích nástrojů Bridgestone.

V produktové oblasti budou mít výstavní premiéru nové pneumatiky Bridgestone R-Steer 001 a R-Drive 001 pro regionální dopravu s větší univerzálností a vylepšeným výkonem, které doplní nová generace hospodárných pneumatik Bridgestone ECOPIA H-STEER 001 a ECOPIA HDRIVE 001 s nižším valivým odporem. Mezi další zajímavé exponáty patří ukázka exkluzivního systému Bridgestone pro sledování tlaku vzduchu v pneumatikách, jehož senzory přispívají k udržování provozuschopnosti vozového parku a snižují spotřebu paliva.

Výstavy motorových vozidel IAA jsou v Německu pořádány již více než 100 let. Od roku 1991 jsou rozděleny na autosalon IAA pro osobní vozy, který se koná v lichých letech ve Frankfurtu, a na veletrh IAA Užitkové vozy pořádaný v sudých letech v Hannoveru. IAA Užitkové vozy je největším veletrhem na světě se zaměřením na mobilitu, dopravu a logistiku. Výstava IAA Užitkové vozy 2010 přilákala více než 240 000 návštěvníků, z nichž bylo 84 % profesionálů z příslušných průmyslových odvětví.

Bridgestone srdečně zve širokou odbornou veřejnost k návštěvě své expozice na letošním veletrhu IAA Užitkové vozy 2012 v Hannoveru. Pro novináře z České republiky budou na místě k rozhovorům k dispozici zástupci společnosti Bridgestone ČR: Petr Čajka, manager prodeje nákladních pneumatik pro ČR a SK (tel.: +420 724 008 266) – ve dnech 20 a 21. 9., a Jan Broulík, manager prodeje protektorů pro východní region (tel.: +420 602 260 670) – ve dnech 25 a 26. 9.

Tisková zpráva Bridgestone

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!