Rozšíření programu řemenů Continental pro užitková vozidla

16 července 2019, 10:15

Firma Continental rozšiřuje nabídku hnacích řemenů pro trh s náhradními díly pro užitková vozidla. Nově je do programu zařazených více než 40 variant klínových žebrovaných řemenů pro pomocný pohon.

Jejich identifikace profilu je 4PK, 6PK, 8PK, 10PK a 12PK. Využívají se kromě jiného v autobusech a nákladních vozidlech značek Mercedes-Benz, MAN a DAF.

Rozšíření programu řemenů Continental pro užitková vozidlaŘemen z vlákny zesíleného syntetického kaučuku s polyesterovým tažným provazcem zhotovují podle stejných standardů kvality, jako produkty v originální výbavě. Díky tomu se mohou dílny i při náhradních dílech spolehnout na osvědčenou kvalitu z originální výbavy jako na všechny produkty pro automobilový poprodejní servis platí pro registrované dílny také na tento řemen 5letá záruka.

Již na podzim tohoto roku by se měli objevit v sortimentu další řemeny pro užitková vozidla značek Volvo, Scania, Renault a Iveco.

„Chceme ulehčit každodenní práci dílen a na jednom místě nabízet hnací řemeny pro všechny modely vozidel výrobce – od lehkých nákladních vozidel pro regionální dopravu po tahače pro dálkovou přepravu,” říká Robert Franz, produktový manažer společnosti Continental.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!