RENAULT TRUCKS T X-ROAD : Nabídka ojetých vozidel

6 února 2018, 16:25

Renault Trucks uvádí na trh ojetý model T X-Road 460 určený pro přepravu materiálů a zásobování na stavbách. Toto vozidlo bylo renovováno v dílnách pro ojetá vozidla v továrně Renault Trucks v Bourg-en-Bresse.

Renault Trucks uvádí na trh ojetý model T X-Road 460

Renault Trucks uvádí na trh novinku v podobě nové ojeté řady vozidel T X-Road 460, určených pro přepravu materiálů zásobování staveb.

Tahač T X-Road patří do nové nabídky ojetých vozidel „na míru“ francouzského výrobce. Pečlivě vybraná vozidla této řady prochází 200 bodovou technickou kontrolou a renovací v ojetých dílnách továrny Renault Trucks v Bourg-en-Bresse.

Renault Trucks T X-Road v konfiguraci 4×2 je s motorem DTI 11 Euro 6 o výkonu 460 k. Model nabízí vyztužené prvky pro větší odolnost jako například ocelové nárazníky, vysoce odolné přístupové schůdky nebo ochranné mřížky světlometů. T X-Road je vybaven pneumatikami 315/80 se smíšeným profilem a jeho světlá výška byla zvýšena o 60 mm. Výkon robotizované převodovky Optidriver byl podpořen přidáním režimu off road.

Výrobce poskytuje na ojetý model T X-Road 460 záruku o délce 1 rok nebo 120.000 km, která se vztahuje na hnací řetězec – motor, převodovku a nápravy a je platná v celé servisní síti Renault Trucks v Evropě. Součástí nabídky je také non stop asistence Renault Trucks  24/7 a zajištění odtahu.

T X-Road nabízí obchodní síť Renault Trucks ve Francii, Španělsku, Polsku, Maďarsku, Německu a Belgii.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!