SKF rozšiřuje nabídku pro užitková vozidla o novou řadu vodních čerpadel

15 ledna 2018, 11:53

Čerpadlové sady prémiové kvality se vyznačují snadnou montáží, vysokou spolehlivostí a dlouhodobou životností.SKF rozšiřuje svou nabídku náhradních dílů pro užitková vozidla o novou řadu vodních čerpadelNové řady vodních čerpadel pro užitková vozidla, která patří mezi důležitou součást motoru, budou brzy uvedeny na trh. Vlastníci a provozovatelé užitkových vozidel mohou nyní těžit z kvality výrobků a služeb společnosti SKF, kterými se tyto čerpadla vyznačují.

Nová nabídka bude v Evropě dostupná od února 2018 a bude zahrnovat všechny nejoblíbenější současné nákladní automobily. Při uvedení na trh bude nabídka zahrnovat čerpadla pro modely značek Volvo, Renault, MAN, Mercedes, Iveco, DAF a Scania.

Vodní čerpadla SKF jsou vyrobena podle nejvyšších standardů kvality a navržena tak, aby vyhovovala výkonnostním specifikacím výrobců originálních dílů. Všechny konstrukce prošly komplexním a dlouhodobým zkušebním programem a všechny jednotky jsou před expedicí prohlédnuty a podrobeny podtlakové zkoušce.

Za účelem usnadnění montáže jsou nová čerpadla dodávána v sadě s velmi kvalitním těsněním, O-kroužky a upevňovacím materiálem. K dispozici jsou podrobné údaje o výrobcích, které zákazníkům pomáhají zvolit vhodnou sadu odpovídající danému modelu vozidla nebo číslu originálního dílu. QR kód na obalu poskytuje montážním pracovníkům snadný přístup k montážním pokynům.

Vodní čerpadla jsou kritickou a často vyměňovanou součástí,“ říká Niclas Snäll, z oddělení vývoje výrobků VSM společnosti SKF. „Nová řada usnadňuje servisním skupinám volbu a montáž náhradních dílů a vlastníkům poskytuje jistotu kvality SKF.“ 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!