DKV Euro Service spouští registraci k francouzské silniční dani Ecotaxe

31 července 2013, 16:24

DKV Euro Service, přední evropský poskytovatel služeb dopravcům, nabízí dopravním společnostem, vedoucím vozových parků a řidičům internetový formulář pro registraci k placení ekologické daně, tzv. Ecotaxe, na francouzských okresních a státních silnicích, s jejímž zavedením se počítá od října 2013. Uživatelé obdrží zařízení DKV Box během několika dnů po úspěšné registraci. DKV Box lze alternativně používat také k placení mýtného TIS PL na francouzských dálnicích.

Díky zavedení nového DKV Boxu budou poprvé k dispozici údaje o poloze, s jejichž pomocí mohou manažeři vozových parků svá vozidla kdykoli lokalizovat a získávat informace o průběhu dopravy. Zároveň si mohou nastavit i zasílání výstražných zpráv při změně předdefinovaných nastavení. Nabídku završí mimo jiné možnost cíleně vyhledávat informace o vybraných servisních stanicích (ceny, výbava atd.) a sledování údajů o spotřebě jednotlivých vozidel.

DKV zároveň od podzimu nabídne zákazníkům standardizované datové rozhraní, přes které budou k dispozici veškerá data pro plánování a analýzu. Správci vozových parků si tak budou moci nahrávat údaje o transakcích a seznamy projetých mýtných úseků přímo do svých individuálních systémů telematických služeb a řízení vozového parku. V rámci rozhraní bude navíc možné vyhledat veškeré stanice DKV v okolí určitého místa nebo získat přehled o provozních nákladech (včetně paliva, mýtného atd.) na určité trase.

Tisková zpráva DKV Euro Service

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!