Hussar Truck Service zaručuje opravy v zahraničí

12 února 2013, 14:45

V rámci rozvoje spolupráce s dopravními společnostmi z České republiky firma Hussar Gruppa zavedla možnost podepsání smlouvy o asistenční pomoci, která poskytuje záruky opravy na území několika zemí západní Evropy.

Gruppa Hussar má flotilu nákladních vozidel, která se pohybuje především v západní Evropě. Vytvořila mobilní servisy pro nákladní vozy, které jsou umístěny podél hlavních tras v Lucembursku, Francii, Německu a Anglii. Má také velkou základnu pro opravy u Bruselu. Firma Hussar Gruppa se především specializuje na opravy vozidel na silnicích. Mobilní jednotky jsou připraveny pro výměnu pneumatik a převážení vozidel. Na základně u Bruselu jsou zase nabízeny kontroly a opravy pro automobily polských a českých flotil, které se nepohybují v zemi původu, ale potřebují údržbu.

Objednávka je prostřednictvím polského telefonního čísla, kdy dispečer po obdržení oznámení kontaktuje mobilní servis a vyčíslí nabídku opravy. Teprve po potvrzení cenové nabídky probíhá oprava. Společnost garantuje kompletní profesionální servis mechaniků z autorizovaných servisů. Firma rovněž disponuje potřebnými náhradními díly. Smlouva s firmou Hussar Gruppa k ničemu nezavazuje, jen Vám garantuje záruku opravy přes mobilní servis.

Celodenní telefon pro přijetí objednávky: +48 605 290 000

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!