Ověřte Vaše znalostí o ekologii a vyhrajte ceny

16 května 2012, 0:00

Zajímáte se o životní prostředí? Třídíte odpad a jezdíte ekonomicky? Vaše znalosti můžete použít v ekologickém testu, který organizuje systémem Trans.eu na Facebooku.

Stačí jen vejít na stránku https://www.facebook.com/cz.trans.eu a odpovědět na tři otázky týkající se dopravy a životního prostředí. Můžete vyhrát ceny jako např. ekologické vodní hodiny, solární rádio nebo houpací síť.

Pravidla jsou velmi jednoduchá. Musíte vejít na stránku Trans.eu na Facebooku: https://www.facebook.com/cz.trans.eu, kliknout na tlačítko "To se mi líbí" a pak odpovědět na tři otázky soutěže v co nejkratším čase. Pokud budete chtít zkontrolovat své výsledky v žebříčku a vyhrát ekologické ceny, musíte pozvat do hry dalších 5 osob. Nicméně, je lepší pozvat více lidí, protože za každou další pozvanou osobu můžete zkrátit svůj soutěžní čas o 0,1 vteřiny.

Soutěžní otázky se týkají ochrany životního prostředí, dopravy a systému Trans.eu. Hráči mohou očekávat otázky o skleníkovém efektu, normách o spotřebě a spalování energie.

Soutěž trvá od 14. do 18. května. Můžete hrát každý den. Každý den lze v soutěži vyhrát 3 různé ceny, např. hodinky a kalkulačky na vodu, houpací síť, ekologické tašky, ekologickou sadu na masáž a další.

Systém TRANS je internetovou platformou pro výměnu informací o volných nákladech a nákladních vozidlech. Je to také jistota, že náklad bude dopraven a platby budou uhrazeny včas. Tento účinný nástroj využívá každý den přes 200 tisíc dopravců z celé Evropy. TRANS jim zajišťuje přístup k nabídkám, snadnou komunikaci a plnou bezpečnost.

Více na trans.eu

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!