Pětice řidičů C.S.CARGO získala mezinárodní ocenění IRU

19 března 2015, 9:31

Pětice řidičů C.S.CARGO se může pochlubit oceněním Mezinárodní unie silniční dopravy (IRU). Cenu pro vzorné řidiče „DIPLOMA OF HONOUR 2014“ si převzali v Hradci Králové na regionálním zasedání Sdružení ČESMAD Bohemia (Sdružení automobilových dopravců).

Nejméně 20 let praxe, 5 let spolupráce s členem ČESMAD, 1.000.000 km na tachometru, 20 let bez dopravní nehody a 5 let bez závažného dopravního nebo celního přestupku – taková jsou kritéria pro nominaci řidičů na čestné ocenění IRU. Řidiče, kteří tato kritéria splní, mohou navrhovat přímo členové ČESMAD Bohemia. Každoročně jsou tak oceňováni řidiči, kteří plní řádně a ke spokojenosti zaměstnavatele své povinnosti. Ocenění IRU může každý řidič získat jen jednou za život.

Mezi oceněné byli zařazeni Jaroslav Pour a Leoš Balatka z jičínské pobočky C.S.CARGO a Luboš Smitka s Miroslavem Bekem, oba z pobočky Plzeň. Pětici výjimečných řidičů uzavírá Milan Kratochvíl z Brna. „Rádi bychom kolegům poděkovali za jejich dobrou a příkladnou práci pro společnost C.S.CARGO a.s. Současně jim přejeme hodně úspěchů a mnoho dalších bezpečně najetých kilometrů. Věříme, že jejích přístup bude inspirací i pro ostatní zaměstnance naší společnosti a všechny řidiče z povolání,“ uvádí Aleš Willert, generální ředitel C.S.CARGO. Vyznamenaní řidiči si diplomy „IRU DIPLOMA OF HONOUR 2014“ převzali z rukou generálního tajemníka Sdružení ČESMAD Bohemia Vojtěcha Hromíře na regionálním zasedání sdružení v Hradci Králové.

V České republice bylo od roku 2004 oceněno více než 550 vzorných řidičů. Ocenění za rok 2014 převzalo na regionálních shromážděních Sdružení ČESMAD Bohemia celkem 70 řidičů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!