AD Technik: Novinka od předního českého výrobce zvedacích zařízení

15 října 2014, 19:22

Český výrobce zvedáků, firma AUTO MOTIVE INDUSTRIAL a.s. z Litomyšle, představil na veletrhu AUTOMECHANIKA 2014 ve Frankfurtu žhavou novinku – mobilní sloupový zvedák pro nákladní vozidla AMI 7,5 TRUCK.

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou hydraulických systémů pro automobilové zvedáky a s ohledem na trend vývoje zvedací techniky pro servisy, se jedná o zvedáky hydraulické s elektronickou synchronizací. Zvedák je 100% vyvinut a vyráběn v České republice a všechny použité komponenty pocházejí taktéž od českých výrobců.

Unikátní elektronický systém synchronizace umožňuje rozšiřovat základní sestavu čtyř sloupů až do celkového počtu 12 sloupů. Přičemž sestavu 12 sloupů lze využívat jako jednu sadu, nebo dvě sady po šesti sloupech eventuálně tři sady po čtyřech sloupech.

Systém ovládá dotykový displej, který zároveň informuje obsluhu o provozních podmínkách zařízení. Displej může být jeden pro celou sestavu nebo může být v každém sloupu sestavy. Variantou je ovládání pomocí přenosného tabletu, který může obsluha připojit k libovolnému sloupu sestavy nebo pomocí dálkového ovládání.

Sloupy se vyrábí ve dvou variantách nosností, 5,5 t a 7,5 t, nastavitelné podpěry kol umožňují zvedat vozidla s velikostí kol od 14“ do 22,5“. Díky 1,5 kW motorům sestavy vystačí s předřazeným jištěním 20A pro čtyři sloupy, 25 A pro šest a osm sloupů a 32 A pro 12 sloupů.
Vzhledem k vysokému standardu kvality nabízí výrobce uživatelům při uzavření servisní smlouvy záruku 10 let.

V České republice zvedáky prodává firma AD Technik a představí je na výstavě CZECHBUS ve dnech 19. – 21.11.2014.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!