Europart: EBS/ABS Tester

30 listopadu 2011, 0:00

Nový testovací a měřící přístroj pro všechny komerční opraváře. Šetří čas i peníze rychlou identifikací a odstraňováním závad.

– Testování každého EBS / ABS čidla, nákladních a přípojných vozidel
– Testování poškození pulzního kroužku
– Všechny testy jsou proveditelné bez demontáže kola
– Vhodné pro všechny senzory předních dodavatelů
– Velmi snadné použití
– Přenosnost a nízká hmotnost
– Přesné testování
– Ergonomický design

Všechna pracoviště vyžadují moderní, přesné a efektivní nástroje k rychlé a snadné diagnostice závad. Na vysokém procentu poruch EBS/ABS zjištěných snímacími přístroji mohou nést vinu i snímače samotné. EBS/ABS tester je jednoduše použitelný přístroj k potvrzení, zda každý EBS/ABS snímač je provozuschopný a bez závad. Po připojení do zdířky snímače každého kola budou jednoduše identifikovány jednotlivé konkrétní závady. Přístroj prověřuje také poničení zubů pulzního kroužku, jeho napájení a vzdálenost mezi kroužkem a čidlem. Lze jej použít také pro nastavení nové vzdálenosti mezi čidlem a pulzním kroužkem.

Snímače použity se skvělými výsledky – můžeme jmenovat několik obecných bodů:
– jednoduché použití
– časová efektivita
– cenová rentabilita

Přístroj lze použít ve všech servisech, případně i při opravách na silnicích, není zde potřebná demontáž kola a celý test může být hotov do 10 minut. Přístroj je ideální pro všechny uživatele, od učňů po časově vytížené montéry nebo rušné workshopy. Rychlá identifikace a jasné označení závady může uspořit čas i peníze lépe, než volání dealera nebo experta na diagnostiku. Přístroj je napájen vnitřní PP3 baterií a má kontrolku vybití baterie.

Technická podpora na telefonu: +420 725 470 663

Leták ke stažení.

Více na www.europart.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!