Q-SERVICE rozšiřuje svou servisní síť

10 března 2014, 8:45

Mezinárodní síť autoservisů Q-SERVICE rozšiřuje svou síť o další servisy se svým logem. Aktuálně mohou zákazníci využít v síti Q-SERVICE 69 značkových servisů, z toho již 2 servisy pro nákladní vozy.

Kromě rozšíření servisní sítě rozšířil Q-SERVICE i distribuční síť svého eShopu Motointegrator.cz na celých 30 odběrných míst se stejným názvem (tzn. Motointegrator). Zákazníci si v současné době mohou zboží vyzvednout tedy celkem na 99 odběrných místech po celé ČR.

„Pravdou zůstává to, že odběrnými a servisními místy s názvem Motointegrator zajišťujeme dostupnost v těch částech ČR, které nemáme pokryté našimi servisy Q-SERVICE. Chceme tak zákazníkům našeho eShopu Motointegrator.cz nabídnout stejné služby ve všech částech republiky, tedy např. možnost okamžité odborné instalace zakoupeného zboží, jako to pro nákup na Motointegrator.cz nabízí naše servisní síť Q-SERVICE,“říká Otakar Dvořák, manažer autoservisní sítě Q-SERVICE.

Kromě rozšíření své autoservisní sítě připravil Q-SERVICE také novinku pro majitele nákladních vozů – servisy Q-SERVICE Truck. Ty, jak již ze samotného názvu vyplývá, nabízejí servisní služby speciálně právě pro nákladní vozy. Zatím jsou truckerům k dispozici 2 servisy Q-SERVICE Truck, ale také jejich počet se bude postupně navyšovat.

„Rozšiřování autoservisní sítě Q-SERVICE je pro nás důležitým krokem. Stejně tak je pro nás ale neméně důležité neustálé zkvalitňování našich služeb. Stále tedy platí například právní podpora našich zákazníků ve sporech ohledně uznávání záruk v autorizovaných servisech a nově i v případech souvisejících s novým občanským zákoníkem,“doplnil Otakar Dvořák.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!