Novinka v sortimentu společnosti ADIP

6 března 2014, 10:09

Akumulátory s nejmodernější technologií výroby Ca/Ca (vápník/vápník) a se separátory ze skelných vláken italského výrobce MIDAC nově zařazuje do sortimentu společnosti ADIP, spol s r.o.

V porovnání s běžnými akumulátory vyráběnými technologií Sb/Ca (antimon/vápník) mají akumulátory FORTIS a HERCULES o 50% delší dobu samovybíjení. Díky konstrukci a způsobu uložení mřížky mají také více jak dvojnásobnou odolnost proti poškozování mřížky vibracemi a díky všem konstrukčním prvkům mají několikanásobně vyšší počet životních cyklů (vybití a nabití).

Společnost MIDAC je hlavním dodavatelem trakčních baterií u předních Evropských výrobců vysokozdvižných vozíků, jako jsou STILL, TOYOTA, JUNGHEINRICH, YALE, CATERPILLAR a dalších.

V sortimentu startovacích baterií je jedním z hlavních dodavatelů akumulátorů skupiny FIAT, do které patří automobilka FIAT, výrobce nákladních vozidel IVECO, výrobce zemědělské techniky NEW HOLLAND a další výrobci dopravních prostředků. Kromě toho dodává startovací baterie firmám HELLA, AD, MAGNETTI MARELLI, GROUP AUTO UNION, TEMOT a dalším.

Více na www.adip.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!