Spolupráce firem EUROPART a Federal Mogul

21 srpna 2013, 17:54

Firma EUROPART zahájila prodej kompletního sortimentu špičkových produktů značky BERAL od společnosti Federal Mogul, jako TOP produktu v sortimentu brdového obložení a destiček.

Ve spolupráci se společnosti Federal Mogul byla připravena informační brožura, která Vám napomůže k rychlé orientaci a specifikaci produktů značky BERAL a ve které naleznete kompletní technické informace o výrobě a prvovýrobních aplikacích brzdových komponentů BERAL, které dnes patří ke světové špičce.

Díky spojení špičkového produktu BERAL – od světového lídra v oboru prvovýroby brzdových komponentů a evropské aftermarketové jedničky v oblasti prodeje náhradních dílů a příslušenství v segmentu komerčních vozidel – se všem Evropským zákazníkům dostává možnost okamžitého nákupu kompletní produktové řady BERAL za velmi zajímavých cen.

A samozřejmě i s kompletní technickou podporou, kterou zákazníci naleznou ve všech 20 evropských zemích a na všech 200 prodejních místech, ve kterých firma EUROPART působí.

Informační brožura – ZDE.

ODMĚNY za nákup produktů BERAL
1. Při nákupu jakéhokoliv produktu nad 2.500,- Kč bez DPH – ZDARMA BLOK EUROPART A TUŽKA BERAL.
2. Při nákupu jakéhokoliv produktu nad 5.500,- Kč bez DPH – ZDARMA ZNAČKOVÁ BASEBALLOVÁ ČEPICE A TRIČKO EUROPART & BERAL.
3. Při nákupu jakéhokoliv produktu nad 8.500,- Kč bez DPH – ZDARMA BLOK EUROPART A ZNAČKOVÝ DEŠTNÍK BERAL.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!