Elit: Karosářské díly pro nákladní vozidla

17 května 2013, 15:15

Společnost Elit nabízí již dlouhodobě sortiment karosářských dílů pro nákladní automobily a lehká užitková vozidla, nyní nově zavedeno mnoho novinek.

V současné době Elit nabízí téměř 4.000 kvalitních karosářských dílů pro široké spektrum nákladních vozidel. Dodavatelé prochází náročným výběrem, tudíž Elit nabízí vysoce kvalitní aftermarketové díly za přijatelnou cenu. Cílem je nabídnout co nejširší sortiment karosářských dílů tak, aby zákazníci byli schopni kompletně opravit poškozenou část díly od Elitu.

Sortiment karosářských dílů a světel, který ELIT nabízí pro nákladní a užitková vozidla

Osvětlovací technika
V této oblasti dlouhodobě nabízí značky jako Hella, Magnetti Marelli a Valeo, zástupci OE kvality dodávající i do prvovýroby. Z hlediska kvality a přitom zachování rozumné ceny nabízí jako leader této značky na českém trhu výrobky společnosti DEPO. V oblasti pozičních světel je hlavním dodavatelem značka Proplast.

Karosářské díly
Hlavním dodavatelem karosářských dílů pro nákladní vozidla je našim čtenářům jistě známá společnost Covind, kvalitní italský výrobce, jež dodává i do prvovýroby. Díly této společnosti jsou známy kvalitou, společnost dbá na vysokou přesnost ve výrobě a spolehlivost, je držitelem certifikace jakosti ISO 9001:2008 pro nákladní a užitková vozidla a neustále investuje do vývoje nových dílů. Karosářské díly a světla jsou plně zaměnitelné za OE díly a lze je použít jak pro potřebu oprav či údržby i během záruční lhůty.

Novinky
Letošní novinkou je výrazné rozšíření sortimentu karosářských dílů, nově bylo zavedeno cca 300 karosářských dílů jako nárazníky, schody, mřížky, tak i zadní blatníky pro populární, tak i pro méně běžná nákladní vozidla rozličných evropských značek. V oblasti osvětlovací techniky došlo ke kompletnímu zavedení světel značky Proplast, kde jsou k dispozici jak poziční světla, tak i univerzální návěsová zadní světla, vnitřní osvětlení kabin, majáků a přídavných světel. U předních světlometů uvedl výrobce DEPO mnoho novinek, skladem tak má firma světlomety pro téměř všechny nejnovější modely nákladních vozidel.

Dobrá skladová dostupnost
Frekventované zboží ihned k odběru v každé z poboček Elit, nicméně stále se pracuje na zlepšování skladové dostupnosti položek na centrálním skladě. Dodání skladových dílů až do vaší provozovny v ČR a na Slovensko nejpozději do druhého pracovního dne od objednání.

Vyškolení LKW specialisté vám rádi pomohou s výběrem karosářských dílů pro váš nákladní automobil.

Více na elit.cz a Elit magazínu 2/2013

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!