Inter Cars: Rozšíření nabídky pro LKW

4 dubna 2011, 0:00

Společnost Inter Cars Česka republika se stala oficiálním distributorem výrobců KNORR-BREMSE a HELLA v ČR, čímž výrazně rozšířila svou nabídku náhradních dílů zejména pro sektor nákladních vozidel.

BEHR HELLA SERVIS
Společnost Behr Hella Servis vznikla spojením dvou společností (Hella a Behr – dlouholetý výrobce sortimentu chlazení motoru a klimatizací) a je spolehlivým a komplexním dodavatelem, který nabízí více než 6.000 náhradních dílů chlazení a klimatizace pro osobní a užitková vozidla.

Tyto díly se vyznačují dlouhou životností, spolehlivostí a zajišťují optimální chlazení motoru i klimatizace kabiny automobilu.

Sortiment: chladiče stlačeného vzduchu, vodní chladiče, visco spojky, kompresory, výparníky, kondenzátory, expanzní nádoby, ventilátory a další.

HELLA
Historie firmy Hella začíná v roce 1899, kdy byla v Německu založena specializovaná továrna na světla a příslušenství pro jízdní kola a automobily. Obchodní název Hella se objevuje v roce 1908 a v roce 1911 je postavena nová továrna v Lippstadtu, kde sídli firma dodnes. V současné době má společnost Hella 64 poboček a 54 výrobních závodů. Celkem zaměstnává téměř 23 000 pracovníků a po celou dobu její existence jsou její výrobky zárukou špičkové kvality, a to za použití vždy těch nejmodernějších technologii. Výrobky jsou dodávány přímo do prvovýroby a také pro trh s náhradními díly. Hella dodává automobilovému průmyslu inovované přístroje a systémy v požadované kvalitě, čase a v přijatelných cenách. Nabízí atraktivní sortiment a aktivní podporu prodeje. Výrobky Hella poskytuji řidičům vice bezpečnosti a komfortu.

Sortiment: osvětlení, žárovky, díly autoelektriky a elektroniky, thermomanagement,
startéry, alternátory a další.

KNORR-BREMSE
Koncern KNORR-BREMSE je předním světovým dodavatelem brzdových systémů pro kolejová a užitková vozidla. Jako technologický průkopník se podnik již více než 100 let zabývá rozvojem, výrobou a distribucí nejmodernějších brzdových systémů. Mezi další řadu výrobků patří dveřní systémy pro kolejová vozidla a torzní tlumiče kmitů. Koncern KNORR-BREMSE zaměstnává v 60 lokalitách 25 zemí více než 16 000 pracovníků. Také v předchozím obchodním roce podnik pokračoval ve svém růstu a jeho obrat za rok 2010 činil cca 3,71 miliardy €.

V nabídce firmy KNORR-BREMSE naleznete produkty vzduchových brzdových systémů BENDIX a BOSCH, jejichž výrobu KNORR-BREMSE převzala v minulých letech.

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti brzdových technologii a díky celosvětové činnosti v oblasti vývoje má společnost KNORR-BREMSE největší sílu ve třech hlavních technologiích, a to:
– pneumatice
– mechanice
– elektronice a komplexní regulační technice.

KNORR-BREMSE také neustále vyvíjí aktivní a pasivní asistenční systémy řidiče a přispívá tím podstatně ke zvyšování bezpečnosti v silničním provozu. Program produktů v oblasti elektronických systémů sahá od zákonem předepsaných protiblokovacích systémů (ABS) přes elektronické brzdové systémy (EBS) až k elektronickému stabilizačnímu programu (ESP) a k adaptivní regulaci rychlosti (ACC).

Jedním z posledních výrobních závodů, které firma KNORR-BREMSE otevřela, se nachází v Liberci. Zde probíhá například výroba posilovačů spojek, pedálových brzdičů, brzdových válců, filtrpatron.

Kompletní nabídku náhradních dílů na nákladní vozidla naleznete na všech pobočkách Inter Cars.

Více na intercars.cz a v novém čísle IC Journal 1-2/2011

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!