TROST ROAD-SHOW veletrh pro autoservisy – představení prezentace pro LKW

3 září 2012, 0:00

17. – 27. září probíhá další ročník mobilní expozice servisního vybavení. Postupně vám zde představujeme podrobnosti této výjimečné akce. Dnes přinášíme informace pro truckové zákazníky.

Stánek týmu pro nákladní vozy:

Tato akce je také dobrou příležitostí pro setkání profesionálů z oblasti těžké dopravní techniky. Tým pro nákladní vozy má připravenou celou řadu nových informací. Například zajímavosti o produktech Remsa pro nákladní vozy, které na náš trh dodává společnost TROST exklusivně. Zároveň bude osobně přítomen na vybraných pobočkách i zástupce firmy PEWAG. Atraktivním exponátem bude jistě i spojková lamela LuK ze závodního speciálu Renault, účastnícího se mistrovství Evropy tahačů.

LuK
Značka LuK je již téměř padesát let synonymem pro prvotřídní kvalitu a technický pokrok v oblasti spojkových systémů. Společnost klade důraz na neustálý vývoj nových technologií a jejich aplikaci ve všech segmentech automobilového průmyslu, včetně těžkých nákladních automobilů. Nejnovější výsledky vývoje představují již dnes praxí osvědčená řešení.

PEWAG
Pewag využívá dlouholeté zkušenosti s výrobou řetězů a jejich komponentů. Od prvních zmínek o výrobě řetězů v kovárně v Brücklu roku 1479 se společnost Pewag vypracovala ve světově největšího výrobce řetězů. Pewag vyrábí sněhové řetězy, řetězy pro lesnické hospodářství, vázací a kotevní prostředky. Moderní závody v Evropě umožňují vyrábět širokou paletu vysoce jakostních produktů.

REMSA
Remsa je renomovaný evropský výrobce špičkových brzdových produktů, jako jsou brzdové destičky, kotouče, apod., jež jsou značkovou a kvalitní alternativou originálním dílům. Společnost Remsa je také držitelem vlastního patentu Lock Sys, který zamezuje vzniku trhlin a deformací brzdových destiček, které jsou častým problémem u nákladních vozů.

Více o akci TROST ROAD-SHOW 2012 – ZDE

Veletrh je určen pouze pro zákazníky firmy TROST a předem registrované profesní zájemce (není určen pro veřejnost). Informujte se na pobočkách firmy TROST www.trost.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!