Nové logo Inter Cars

23 září 2015, 19:48

Jak jsme Vás již informovali, firma Inter Cars představila u příležitosti oslav 25-ti let firmy nové logo. Nové logo je modifikací stávající obchodní značky vycházející ze spojených písmen IC. Pozměněný symbol odráží aktuální směřování značky.

Znak přímo odkazuje na otáčkoměr. Kromě symbolu se změnilo také písmo u názvu. Druh písma byl navržen speciálně pro Inter Cars, a proto je svým způsobem unikátní. Aktualizovaný symbol a název tvoří ucelený blok, což umocňuje vizuální sílu značky. Nové logo je provedeno v červeno-grafitové barvě a pomáhá vnést řád do obrovského množství tištěných a elektronických materiálů produkovaných firmou. Postupně bude novým logem upraveno více než 350 poboček, které projdou modernizací jak vizuální, tak po stránce standardů obsluhy. U všech nových výrobků a materiálů bude již použito nové logo, přičemž stará verze bude postupně nahrazována.

Nové logo je symbolem dynamickýho rozvoje firmy Inter Cars v posledních 25 letech na polském trhu a v zahraničí, založeném na vysokých standardech v oblasti služeb zákazníkům. V nejbližších 5-ti letech chce firma rozšířit distribuční síť o dalších 300 prodejních míst, které budou fungovat na základě principu aktuálního modelu poboček.

"Vysoké standardy. Vysoké obraty. Inter Cars" – takové motto provází prezentaci nového loga, se kterým Inter Cars vstupuje do následujících 25 let.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!