SCHÄFER a SÝKORA: Filtrace je naším posláním

24 srpna 2015, 8:21

FLEETGUARD – skutečné výhody, skutečná hodnota, skutečný prospěch.

Nejširší výběr produktů
Cummins Filtration je předním světovým výrobcem vysoce výkonných filtračních systémů a výrobků – jak pro použití v silniční dopravě, tak i pro ostatní použití (např. stavební a důlní průmysl, zemědělství a mnoho dalších odvětví). Disponuje širokým výběrem vzduchových, olejových, palivových a hydraulických filtrů. Ve svém výrobním programu jsou obsaženy i filtry chladící kapaliny. Dobré vztahy s výrobci motorů (Original Equipment Manufacturer) a zároveň aplikace norem QS 9000/ ISO 9001/ TS 16949 se přednostně podílejí na kvalitě a technické úrovni zpracování vyráběných produktů. Společnost Fleetguard, s rozsahem více než 5-ti tisíc produktů, uspokojí veškeré požadavky na různorodé nároky svých klientů i OEM. Naším posláním je prodlužování životnosti motorů, snižování jejich prostojů pro údržbu na minimum a udržování co nejnižších nákladů na jejich provoz.

Nové technologie
Cummins Filtration je dceřinou společností výrobce motorů Cummins Inc., který je největším světovým výrobcem dieselových motorů nad 50 koňských sil (HP). Fleetguard spolu se společností Cummins a mnohými dalšími známými výrobci motorů pracuje na tom, aby vyvinuli radikální a nová řešení pro nepříznivé provozní podmínky, a zároveň aby vyhověli, jak požadavkům výrobců nových motorů, tak zpřísňujícím se zákonným předpisům o emisních limitech (ochrana životního prostředí). Patentované výrobky Venturi® (s ventilem by-pass) nabízejí konstruktérům a stejnou měrou i provozovatelům motorů vyšší účinnost, delší životnost a tím prodloužený interval výměny oleje. Jedinečný a moderní filtrační materiál vyráběný firmou Cummins Filtration, StrataPore®, je syntetický, postupným zvlákňováním vytvořený vícevrstvý filtrační materiál, který nabízí jedinečnou jemnost a zároveň vysokou kapacitu filtrování. Výběr našich produktů v kategorii ES System ® (Prodloužený servisní interval) a nový odstředivý filtr ConeStaC® přináší mnoho výhod, které doplňujeme dalším vývojem. Nejenom tyto technologie v plné míře zajistily naše světové prvenství mezi výrobci filtrační techniky.

Produkty a systémová řešení Fleetguard pokrývají potřeby všech Vašich aplikací.
Více jak 100 vývojových inženýrů firmy Cummins Filtration na celém světě pracuje na tom, aby našli nejmodernější způsoby řešení filtrace. Více jak 140 výrobců původních zařízení na celém světě jako jsou například, Cummins, Case, New Holland, DAF, John Deere, Iveco, Komatsu, Liebherr či Scania, spolupracují s firmou Cummins Filtration na tom, aby zabezpečili svým motorům a zařízením tak vysokou úroveň ochrany, jakou může nabídnout jen specializovaný výrobce filtrační techniky. Výrobky firmy Cummins Filtration jsou vyrobené tak, aby splnily i ty nejnáročnější předpisy výrobců. Jedinečná záruka vztahující se na výrobky nabízí uspokojující jistotu všem provozovatelům. Vynikající služby a poskytování servisu v ČR a SR. Prostřednictvím svých distributorů se snažíme zabezpečit spokojenost našich zákazníků v každém regionu. Naše výrobní a distributorská centra v Evropě, Africe a na Středním Východě – jmenovitě Belgii, Francii, Anglii a Jižní Africe – zabezpečují rychlou obsluhu naší rozsáhlé distributorské sítě. Naši spolupracovníci z Oddělení služeb zákazníkům pomáhají s otázkami, které se týkají produktů, dopravy a termínu dodání. Importní centra firmy Cummins Filtration v jednotlivých zemích zabezpečují dobrou obsluhu svých distributorů a také informovanost trhu a potencionálních zákazníků o výhodách firmy. Skupina inženýrů Technické služby je zvyklá na různé druhy provozních podmínek a čeká na otázky související s filtrací a jejím použitím.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!