Přídavné světlomety HELLA

11 září 2013, 22:11

Společnost HELLA je dlouholetým dodavatelem světel do automobilového průmyslu. Pro nákladní vozidla má HELLA v nabídce širokou škálu přídavných světlometů.

LUMINATOR – Síla ve své nejsilnější formě
Kvalita „Made in Germany“, Luminator se používá po celém světě v nejtěžších podmínkách vždy, když je zapotřebí co nejlepší osvětlení, nejvyšší stabilita a odolnost. Luminator je celokovový světlomet, jeho pouzdro, držák, rámeček skla i reflektor jsou kovové. Speciální reflektory High-Boost poskytují maximální světelný výkon. Luminator poskytuje ucelenou řadu světlometů s nejrůznějšími světlenými technologiemi – LED, Xenon i klasická žárovka. Bez ohledu na to, jaký typ si zvolíte, Luminator vás bude provázet cestou i necestou, ať se stane cokoliv.  

Luminator LED – průměr 22 cm
Luminator Xenon – průměr 22 cm
Luminator Metal – průměr 22 cm
Luminator Compact – průměr 17 cm
Luminator X – průměr 12,7 cm

RALLYE – Zvládne každou trasu s lehkostí
Světlomety Rallye se liší od série Luminátor především materiálem pouzdra. Místo na kov vsadil světlomet Rallye na plast, který vykazuje maximální kvalitu a vynikající vlastnosti materiálu. Díky plastovému pouzdru je světlomet mnohonásobně lehčí, nepodléhá korozi a je bezúdržbový. Řada Rallye perfektně řeší problémy nejrůznějších vozidel a montážních situací – se stejnou technologií, ale různými velikostmi – vybere si každý.

Rallye 3003 – průměr 22 cm
Rallye 3003 Compact – průměr 17 cm

Ucelenou nabídku přídavných světlometů HELLA naleznete na www.hella.cz/truck

Tisková zpráva Hella CZ

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!