Na pozici marketingové manažerky společnosti Iveco Trucks nastoupila Klára Rylichová

4 března 2015, 15:59

Klára Rylichová nastoupila do společnosti Iveco na pozici marketingové manažerky letos v únoru a nahradila tak Nelu Holkovou. Klára Rylichová přišla do Iveca ze společnosti Volvo Group Czech Republic s.r.o., kde pracovala na obdobné pozici. V minulosti působila v marketinku ve společnostech Bosch Termotechnika s.r.o., Czech Airlines a Eurotel. Vystudovala obor Marketing a komunikace na London International Gradute School.

Ve své funkci bude Klára Rylichová zodpovědná za tvorbu a implementaci marketingové strategie a koordinaci marketingově-komunikačních aktivit v České a Slovenské republice.

„Na práci v Ivecu se moc těším. Věřím, že přispěji k dalšímu rozvoji této společnosti stejně jako k upevnění vztahů jak se zákazníky, tak s dealery společnosti,“ říká Klára Rylichová.

„V roce 2013 získala těžká řada Iveco Hi Way titul „Truck of the Year“, v loňském roce naše druhá nová na trh uvedená řada Daily získala ocenění „Van of the Year 2015“. I v letošním roce je pomyslná laťka nastavená velmi vysoko. Abychom dostáli všem potřebám našich  zákazníkům na měnící se požadavky trhu, bude nová síla v marketingu více jak potřebná.

I letos totiž chystáme pro obchodní partnery řadu akcí spojených s novinkami v naší nabídce.“ dodává Market Manager pro Česku a Slovenskou republiku Iveco Trucks, Aleš Konrád.

Tisková zpráva IVECO Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!