ZETOR TRACTOR SHOW 2014 v číslech

10 prosince 2014, 10:30

Promo kamióny i dodávka „Funny Van“, které od března letošního roku vozily ZETOR TRACTOR SHOW (ZTS) po celkem 19 zemích světa, již v klidu odpočívají v garážích. Po 8 měsících na cestách se tak můžeme ohlédnout za velmi úspěšným 4. ročníkem této oblíbené předváděcí akce, která v mnohém několikanásobně předčila předchozí ročníky.

Oproti roku 2013 navštívil ZETOR TRACTORS a.s. a jeho obchodní partneři se ZETOR TRACTOR SHOW řadu nových zemí, mezi které patřily například Holandsko, Irsko, Řecko či Švédsko.

ZTS 2014 se představila na celkem 164 zastávkách. Promo kamióny vždy bezpečně do cílové zastávky dovezli zkušení řidiči Jiří Vičar a Vladimír Vébr. O bezproblémový průběh se kromě nepostradatelných řidičů staral na každé zastávce tým 4-10 lidí. Velkou měrou se o úspěch ZTS 2014 postarali především kolega Petr Zaviačič z oddělení Marketingu, kolegové ze zákaznického servisu, obchodníci a technici od distributorů a dealerů i externí pomocníci. Na cestách trávili obvykle 3,5 týdne z měsíce.

Většinou se jednalo o samostatné akce na vybrané farmě nebo přímo na poli. Na některých zastávkách se ZTS účastnila větších akcí pořádaných např. zemědělskou univerzitou (Thessaloniki, Řecko) nebo společné prezentace českých firem pod záštitou velvyslanectví ČR (Bitola, Makedonie). Živé předvádění na poli, kde si mohli zákazníci traktory vyzkoušet i s agregacemi ZETOR SYSTEM, bylo možné na 63% zastávek.
 
Celkem ZTS 2014 zhlédlo 15.630 návštěvníků. Na zastávkách ZETOR TRACTOR SHOW si mohli vyzkoušet traktory všech tří stávajících modelových řad. Největší zájem byl mezi návštěvníky pochopitelně o nejnovější traktor Zetor Forterra HD. Bez povšimnutí však nezůstaly ani Zetor Major 80, Proxima Power 120 s novým čelním nakladačem ZX a Forterra 140 HSX.

Hlavním tématem ZTS pro rok 2014 byla efektivita, tedy jeden ze tří základních atributů značky Zetor. Prostupuje celou naší výrobou a patří také mezi klíčové kritérium při výběru našich obchodních partnerů.

ZTS je mimořádně důležitou akcí, která nám dává jedinečnou příležitost předvést vlastnosti našich traktorů přímo v akci. To je podstatné pro potenciální zákazníky, kteří své investice velmi dobře zvažují. Díky navýšení počtu promo kamionů a s tím i celkového počtu zastávek i navštívených zemí se nám tedy podařilo přiblížit značku Zetor jak většímu počtu fanoušků, tak i potenciálních zákazníků.

ZETOR TRACTOR SHOW v Česku
V České republice se ZTS představila během 7 zastávek. O předváděcí akci s traktory Zetor v hlavní roli měly zájem tisíce Čechů, celkově jich dorazilo 3.800. Takto vysokou celkovou návštěvnost ZTS překonalo pouze Polsko, kde se počet návštěvníků přiblížil k pěti tisícům.

„Nej“ destinace letošní ZETOR TRACTOR SHOW
    – Nejvzdálenější země: Řecko
    – Nejvíce zastávek: Holandsko (celkem 22)
    – Největší celková návštěvnost: Polsko (4.840 návštěvníků během 11 zastávek)

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!