Kögel opět startuje adventní kalendář online

3 prosince 2014, 12:18

Kögel připravil po úspěchu z loňského roku a na četná přání opět adventní kalendář online. Aby Kögel zkrátil svým zákazníkům a fanouškům čekání na Vánoce, naleznou každý den od 1. do 24. prosince 2014 za dvířky adventního kalendáře nové překvapení. Letos poprvé je možné zúčastnit výherní hry jak na internetových stránkách, tak i na facebooku.

Pro účastníky jsou denně připraveny lahůdky v podobě nových modelů vozidel v limitované sérii, pracovních rukavic Kögel a dalších propagačních předmětů. O adventních sobotách můžete za adventními dvířky nalézt i bundy Kögel. Mimoto na výherce čekají i dobropisy do našeho obchodu s náhradními díly v hodnotě € 30,- o nedělích, v hodnotě € 50,- na Mikuláše a v hodnotě € 200,- na Štědrý den.

Princip on line hry adventní kalendář: jednoduše denně na stránce s adventním kalendářem na internetových stránkách nebo na facebooku Kögel otevřete příslušná dvířka a podle denní ceny se sami rozhodnete, zda se výherní hry chcete účastnit. Účast je možná pro jednu osobu denně jednou na jedné zvolené stránce. Zde se dostanete k adventnímu kalendáři Kögel a dalším podmínkám účasti: www.koegel.com/adventkalender.

Tato hra nemá nic společného s facebookem, v žádném případě jím není sponzorována ani organizována. Letošní adventní kalendář je pouze v německé a anglické verzi.

Tisková zpráva Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!