Optifuel Challenge – Mezinárodní finále NICE 2014

29 října 2014, 13:23

Již několik měsíců brázdí vozy 10 T Optifuel evropské silnice v rámci místních soutěží Optifuel challenge 2014. Jedná se celkem o 66 soutěží, které se konají v 15 zemích a do kterých je zapojeno 1275 podniků a 6000 řidičů. Nyní nadešel čas vybrat šampiona v úsporné jízdě v mezinárodním finále Optifuel Challenge 2014, a to na palubě vozidla zvoleného jako „mezinárodní kamion roku 2015“.

Toto finále se bude konat ve francouzském městě Nice od 28. do 30. října 2014.

Bude pozváno 28 nejlepších řidičů jak z malých, tak i z velkých podniků, aby předvedlo své schopnosti úsporné jízdy prostřednictvím testu a v následné soutěžní jízdě na otevřené silnici trvající 45 minut.

Vítězem se stane ten řidič, který dosáhne nejnižší spotřeby paliva, nejlepšího času a který současně bude umět optimálně používat technologie vozidla. Abychom mohli rozhodnout o těch nejlepších, využijeme program analýzy spotřeby Optifuel Infomax!

Všichni budou povzbuzováni a podporováni svými majiteli a zástupci tak, aby s hrdostí reprezentovali svou zemi!

Jejich přivítání bude přítomen celý tým Renault Trucks: 10 pořadatelů, kteří budou řidiče doprovázet při závodě v řízení, 6 rozhodčích pro analýzu jejich výsledků a rozbor jejich stylu jízdy a dále také odborníci pro podávání informací o vozidlech a jejich novinkách, službách a inovacích.

Vítězové budou za své vynikající výkony  odměněni nákupními poukazy. Poukaz šampiona v úsporné jízdě bude mít hodnotu 8 000 euro (částka odpovídající tomu, co uspoří řidič průměrně svému podniky za 4 roky) a majitel jeho společnosti získá na 1 rok pronájem jednoho vozu T Optifuel (včetně všech nákladů).

Přejeme všem mnoho štěstí a ať zvítězí ten nejlepší!

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!