Iveco Bus, značka skupiny CNH Industrial, získal významnou zakázku na 300 podvozků Eurorider v Egyptě

12 září 2014, 23:04

Dovozce Iveco Bus pro Egypt, GB Auto – společnost Ghabbour Group, přední automobilový výrobce a distributor na Středním Východě a v Africe – podepsal významný kontrakt s Cairo Transport Authority – CTA – na dodání 300 podvozků Eurorider pro městské autobusy 12.20 m.

Iveco Bus, značka skupiny CNH Industrial, vyrobí 300 podvozků Eurorider ve svém závodě v Annonay ve Francii. Nástavby na podvozek budou montovány společností GB Polo, což je společný podnik Ghabbour Group a brazilského výrobce karoserií Marcopolo, v jejím závodě na předměstí Káhiry.

Podvozky Eurorider s dvěma nápravami budou vybaveny motorem Iveco Tector 6 Euro 3 se jmenovitým výkonem 270 Hp a automatickou převodovkou.

Tyto autobusy budou uvedeny do provozu na konci roku 2014 a budou součástí rozšíření káhirské flotily, která v současnosti čítá nějakých 2.000 autobusů. CTA s 37.000 zaměstnanci poskytuje dopravní služby přes 3,5 milionům cestujících denně.

S výrobou 150.000 kusů ročně je Ghabbour Group v současnosti největším automobilovým výrobcem v Egyptě. Vyrábí osobní automobily, autobusy, nákladní auta a motocykly pro řadu mezinárodních značek.

Tisková zpráva IVECO Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!