Svěží a nové: Opětovné spuštění internetových stránek společnosti Kögel při příležitosti 80. výročí založení

23 dubna 2014, 14:39

Další vrcholný okamžik při příležitosti 80. výročí založení společnosti Kögel: Od 7. dubna 2014 září internetové stránky společnosti Kögel www.koegel.com v novém stylu. Výsledkem kompletního přepracování jsou nové, moderní a pro uživatele ještě přehlednější internetové stránky. Zákazníci tak budou schopni rychleji nalézt ten správný produkt, vhodnou kontaktní osobu a různé služby společnosti Kögel.

Internetové stránky samozřejmě vyhovují požadavkům mobilních zařízení, jako jsou tablety a smartphony. Nejdříve byla zpřístupněna německá a anglická verze, 14. dubna 2014 pak následovalo dalších sedm jazykových verzí ve francouzštině, italštině, nizozemštině, polštině, španělštině, ruštině a češtině.

Nové internetové stránky společnosti Kögel jsou zdrojem informací o různých typech návěsů jak pro spedici, tak pro stavebnictví, a pomáhají při rozhodování o koupi. Stránky přitom nejsou určeny jen věrným zákazníkům společnosti Kögel, kteří se chtějí informovat o nových trendech v oblasti návěsů, ale díky jasné navigační struktuře se na nich rychle zorientují i noví zákazníci a nováčci v oboru. Velký důraz byl kladen na intuitivní navigaci na stránkách kvůli usnadnění přístupu k těm nejrozmanitějším tématům týkajícím se návěsů. Návštěvník bude po prohlédnutí nabídky vozidel pro použití v silniční přepravě a stavebnictví a jejich podskupin, jako jsou valníková vozidla, skříňová vozidla, korbové sklápěcí návěsy, podvalníky a mnohé další, srozumitelným způsobem doveden k příslušnému produktu a logicky tak i ke správnému návěsu.

Samozřejmě je na nových internetových stránkách k nalezení také mnoho dalších zajímavých informací týkajících se jak systémových řešení společnosti Kögel, tak její historie.

Tisková zpráva Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!