VOLVO GROUP zaštítí servisní činnost RENAULT TRUCKS na Moravě

12 února 2014, 14:14

Společnosti Volvo Group Czech Republic, s.r.o. a RS Trucks s.r.o. se dohodly na převzetí aktivit značky Renault Trucks v rámci regionu střední a severní Moravy. Na základě této dohody zaštiťuje Volvo Group od ledna letošního roku servisní činnost pro značku Renault Trucks na Moravě.

Dohoda o převzetí aktivit byla uzavřena mezi Volvo Group a  RS Trucks koncem loňského roku a týká se servisní činnosti značky Renault Trucks ve všech třech pobočkách společnosti RS Trucks v Otrokovicích, Olomouci a Ostravě. Tímto krokem pokračuje integrace sítí Volvo Group v České republice, která byla zahájena počátkem loňského roku.

Převzetí aktivit značky Renault Trucks v jednotlivých městech, kde RS Trucks působil, proběhlo následovně:

Olomouc
Stávající servis RS Trucks byl uzavřen a jeho činnost se přesunula do Volvo Group Truck Centra Olomouc, blíže k rychlostní silnici R46, kde již od loňského léta funguje centrum ojetých vozidel Renault Trucks a od 1. prosince taktéž servisní aktivity Renault Trucks.

Otrokovice
Volvo Group působí ve stávajícím servisu RS Trucks, do kterého byla přesunuta také činnost Volvo Trucks. Obě značky, které se nacházely ve stejném areálu jen několik desítek metrů od sebe, jsou tak od 1. února zákazníkům k dispozici „pod jednou střechou.“

Ostrava
Volvo Group pokračuje ve stávajícím uspořádání, kdy jsou oba servisy Volvo Trucks a Renault Trucks provozovány odděleně v Havířově (Volvo Trucks) i Ostravě (Renault Trucks). Počínaje druhým čtvrtletím roku 2014 budou servisní aktivity Renault Trucks v Ostravě provozovány pod hlavičkou Volvo Group Czech Republic.

Současně s převzetím aktivit společnosti RS Trucks dochází i k přechodu některých jejich zaměstnanců do společnosti Volvo Group Czech Republic, s.r.o. „Značka Renault Trucks má v rámci Volvo Group své pevné místo a proto bychom naše zákazníky chtěli ujistit, že i přes uvedené změny jim stále budeme nabízet dostupnou servisní síť a kvalitní poprodejní služby, které společně sníží čas nezbytný pro odstávku jejich vozidel. Společnost RS Trucks byla pro značku Renault Trucks v regionu velkým přínosem a Volvo Group chce plynule navázat na její aktivity a úspěchy. Rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování majiteli společnosti RS Trucks, s.r.o. panu Antonínu Sieklikovi a všem zaměstnancům, kteří se po dlouhá léta starali o rozvoj a dobré jméno značky Renault Trucks v regionu střední a severní Moravy,“ řekl Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

„RS Trucks, s.r.o. působil jako autorizovaný dealer značky Renault Trucks České republice několik let. S našimi zákazníky jsme si za tu dobu vybudovali pevné vztahy, založené na vzájemné důvěře a já jsem rád, že i když RS Trucks svoji činnost ukončí, budou mít zákazníci Renault Trucks nadále po boku silného a spolehlivé partnera jakým Volvo Group bezpochyby je. Se značkou Renault Trucks se však definitivně neloučíme, protože RS Trucks je úzce napojen na naši společnost BC Logistic, která má ve svém vozovém parku vozidla této značky a já věřím, že s příchodem nové modelové řady, začneme psát další společnou kapitolu.“ Řekl Antonín Sieklik, majitel společností RS Trucks, s.r.o. a BC Logistic, s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!