Ministr dopravy ČR Zdeněk Žák v závodě Iveco Czech Republic

22 října 2013, 21:30

15. října 2013, ministr dopravy ČR Zdeněk Žák navštívil během své návštěvy Pardubického kraje závod Iveco Bus ve Vysokém Mýtě. Ministr, doprovázený Zbyňkem Šolcem, ředitelem kabinetu ministra dopravy, byl uvítán Pavlem Pachovským, generálním ředitelem a předsedou představenstva Iveco Czech Republic, a. s.

Návštěva se stala příležitostí prezentovat státní správě produktovou řadu Iveco Bus (od meziměstských autobusů Crossway, Crossway LE v městské a linkové verzi – leader v této kategorii v Evropě, k městskému autobusu Citelis) vyráběnou v závodě, který je největším výrobním závodem Iveco Bus. Všechny modely jsou dostupné v různých motorových a délkových verzích.

Nedávno obdržela společnost Iveco Czech Republic, a. s. bronzové ocenění v auditu WCM (World Class Manufacturing). Zisk tohoto titulu znamená oficiální vstup do společnosti závodů se světovou úrovní výroby. CNH Industrial přijal program WCM, mezinárodní metodiku organizace výrobního cyklu, s cílem spravovat globálně své výrobní závody v souladu s nejlepšími světovými standardy.

Tisková zpráva IVECO Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!