Renault Truck: Stupně vítězů a zisk titulu španělského šampiona na okruhu v Jaramě

16 října 2013, 9:12

U příležitosti předposledního podniku FIA Evropského poháru tahačů, který se odehrál před zraky 50.000 diváků, tým Renault Truck – MKR Technology zakončil víkend na stupních vítězů díky Markusovi Bösigerovi a ziskem titulu španělského šampiona pro Adama Lacka. Tato španělská zastávka EP tahačů byla současně další příležitostí k představení nové modelové řady Renault Trucks zákazníkům i široké veřejnosti.

V sobotu 5. a neděli 6. října se uskutečnil předposlední podnik FIA Evropského poháru tahačů, tentokrát na okruhu ve španělské Jaramě, na sever od Madridu, před zraky téměř 50.000 diváků.

Renault Trucks využil této příležitosti k představení své kompletní nové modelové řady ve Španělsku. Před každým závodem 5 modelů Renault Trucks T kroužilo po okruhu za potlesku nadšených diváků. Renault Trucks připravil pro své příznivce a 200 zákazníků navíc i statickou prezentaci nové modelové řady.

V sobotu, 5. října uspořádal francouzský výrobce tiskovou konferenci, aby uvedl « roadshow R/Evolution Tour », která odstartuje příští týden v Santanderu a umožní více než 500 zákazníkům během osmi týdnů detailně poznat a otestovat vozidla nové modelové řady Renault Trucks a to v osmi městech tohoto iberského poloostrova.

Na závodní dráze nestálo štěstí na straně týmu Renault Trucks – MKR Technology. V neděli, během třetího závodu se stal Adam Lacko obětí kolize a byl nucen ze závodu odstoupit. Závodní víkend i přesto skončil stupni vítězů pro Markuse Bösigera, který dojel při čtvrtém závodu na třetím místě a ziskem titulu španělského šampiona pro Adama Lacka, který předstihl Španěla Antonia Albaceteho a Portugalce Jose Fernandese Teodosia.

Poslední podnik letošní sezóny FIA Evropského poháru tahačů se uskuteční 12. a 13. října ve francouzském Le Mans.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!