Nová modelová řada RENAULT TRUCKS slavnostně odhalena v ČR

11 září 2013, 21:59

Vskutku revoluční večer připravil Renault Trucks ČR pro své hosty z řad zákazníků a novinářů v pátek 30. srpna v paddocku mosteckého Autodromu. V české premiéře totiž společnost představila kompletní novou modelovou řadu Renault Trucks.

Slavnostní večer, který se odehrál ve VIP stanu Renault Trucks v paddocku mosteckého závodiště přilákal na 230 zákazníků a novinářů. Mezi přítomnými hosty nechyběli ani zástupci závodní stáje MKR Technology, Renault Trucks a Volvo Group.

„Renault Trucks věnoval vývoji nové modelové řady dlouhých 7 let a jako jediný výrobce nákladních vozidel ji představuje v jediný okamžik, a proto si dovoluji tvrdit, že se jedná o vskutku historický okamžik ve světě dopravy. Jde o výsledek několikaletých investic, inovací a především pečlivého naslouchání potřebám našich zákazníků. Inspirací při vývoji nové řady nám byla ta nejlepší řešení z dílny Renault Trucks a také zkušenosti z projektů jako Silk Road nebo Cape to Cape, které již dříve prověřily odolnost a spolehlivost našich vozidel. Jsme hrdí, že dnes můžeme českému trhu oficiálně odhalit novou modelovou řadu, která představuje nové standardy z hlediska robustnosti, spolehlivosti, úspory paliva a především dokonalé pracovní nástroje pro podnikání našich zákazníků,“ řekl na úvod večera Robert Grozdanovski, generální ředitel Renault Trucks ČR.

Celým večerem hosty provázel známý moderátor a komentátor Petr Svěcený a o hudební doprovod se postarala zpěvačka Dasha spolu s bubeníky NeoPercussio. Po jejich vystoupení následovala show v podobě originálního mapingu na téma revoluce a pak už byl přítomným hostům odhalen první a současně největší model nové řady Renault Trucks T. Po něm následovala další vozidla řad T, K, C a D, která si hosté mohli následně důkladně prohlédnout.

Na úspěšný start nové modelové řady Renault Trucks nejen v České republice si společně s přítomnými připili i čelní představitelé Bernard Modat Senior Vice-President Renault Trucks, Claes Nilsson – Senior Vice President Volvo Group Trucks NCE a Tom Jorning Vice – President Volvo Group Trucks CEE.

Renault Trucks ČR pokračoval v prezentaci nové modelové řady i během následného závodního víkendu, kdy jeho zázemí navštívilo na 1.300 pozvaných hostů, kteří využili jedinečné příležitosti prohlédnout si nové modely Renault Trucks.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!