Schwarzmüller představil na veletrhu BAUMA v Mnichově nový sklápěcí návěs s lehkou konstrukcí

21 května 2013, 10:03

Lehké konstrukční provedení vozidla představuje nižší vlastní hmotnost, vyšší užitečné zatížení a tudíž nižší spotřebu pohonných hmot. Na tyto aspekty je kladen značný důraz již při koncepčním řešení vozidla. Společnost Schwarzmüller se konsekventně zabývá výrobou lehkých provedení vozidel již více než 25 let, čímž se stala průkopníkem mezi nejvýznamnějšími výrobci v Evropě. Tento náskok firma Schwarzmüller plně využívá ve své snaze být pro zákazníky co nejatraktivnější.

S tímto novým 3-nápravovým celohliníkovým sklápěcím návěsem se segmentovou korbou nastavila firma Schwarzmüller nová měřítka v oboru lehkých užitkových vozidel. Sklápěcí návěs je nabízen již ve standardním provedení s vlastní hmotností 4.300 kg. Rám podvozku stejně jako sklápěcí korba jsou vyrobeny výhradně z hliníkové slitiny. Další zákaznickou výhodou je používání hlavních komponentů výlučně od značkových dodavatelů. Zákazníci tak mohou volit mezi nápravovými agragáty značek BPW, Daimler nebo SAF, stejně tak u pneumatik se lze spolehnout na kvalitu známých značek.

Podle způsobu použití může být sklápěcí korba návěsu vybavena speciální odolnou výstelkou značky Quicksilver pro rychlou a bezezbytkovou vykládku. Další možností je ocelová výstelka pro bezproblémovou přepravu různých směsí.

Ideální ochranu nákladu přestavuje shrnovací plachta nebo střecha sklápěcí korby. U shrnovací střechy může zákazník zvolit variantu tepelně izolované plachty, která zabraňuje úniku tepla při přepravě směsných produktů.

Schwarzmüller nabízí pro téměř každou přepravu inovativní řešení, která splňují nejvyšší kvalitativní nároky. Důraz je samozřejmě vždy kladen na splnění specifických požadavků zákazníka.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!