Nový model nákladního Volva FH má svého majitele v České republice

24 dubna 2013, 23:35

Prvním majitelem nového nákladního Volva FH, uvedeného na český trh v listopadu loňského roku, se stal pan František Harant z firmy Hary Trans ze Strakonic.

Slavnostní předání
Pan František Harant si přijel spolu se svým synem Danielem převzít jejich nový model Volvo FH, objednaný jako první v České republice, do švédského Goteborgu, a to přímo do výrobního závodu v Tuve. Důstojnost tohoto okamžiku podtrhovala účast ředitele společnosti Volvo Truck Czech, Roberta Grozdanovského a obchodního ředitele Vladimíra Skláře. Klíčky od vozidla předal panu Harantovi ředitel montážního závodu v Tuve Johan Jinhage na slavnostním ceremoniálu 16. dubna 2013.

„Díky novému modelu FH můžeme našim zákazníkům nabídnout nákladní vůz s nejvyšším výkonem a pohodlím pro řidiče. Naše moderní technologie činí řízení nákladního vozidla snadným, bezpečným a výkonným, s nízkými provozními náklady a samozřejmě nízkou tvorbou splodin. Tato mimořádná kombinace je ideálním řešením pro ty nejnáročnější přepravní úkony a řidičům přináší větší pohodlí a bezpečnost," řekl během předání Robert Grozdanovski, ředitel společnosti Volvo Group Trucks Česká republika.

Společnost Hary Trans je ryze rodinnou firmou. Na trhu nákladní dopravy úspěšně působí více jak 15 let.

„Naším oborem je mezinárodní přeprava. Zákazníkům jsme schopni zajistit přepravu návěsovými soupravami, ať klasickými plachtovými nebo chladírenskými. Naše požadavky na nové nákladní vozidlo byly jasné – vysoký výkon, nízké provozní náklady, ale také nejvyšší možný komfort pro řidiče. Proto jsme se rozhodli pro nové Volvo FH. Dalším důvodem pro tuto volbu byla komplexnost služeb, které Volvo poskytuje, ať jde o kvalitní a rychlý servis, školení řidičů, či službu Dynafleet. Samozřejmě je to také otázka image pro naši firmu. Vždyť značka Volvo je symbolem kvality a bezpečnosti. Tím že můžeme spojit tuto značku se  jménem  naší firmy samozřejme vzroste prestiž naší společnosti," uvedl František Harant

„Na nové FH jsme velmi zvědavi a netrpělivě jsme jej očekávali," doplňuje svého otce Daniel Harant. „Jelikož jsme objednali hned dvě nová FH, očekáváme v nejbližších dnech další přírůstek do naší flotily, abychom posílili firmu v konkurenčním boji."

Vlastnosti vybraného modelu:
Motor D13C 500, EURO 5 EEV
Převodovka: I-shift vč. I-see
Kabina: Globetrotter XL
Nezávislá klimatizace I-park cool
ESP
Bi-xenonové světlomety, kompletní sada spojlerů
Paket Bezpečnost řidiče, který obsahuje zabezpečení s alarmem, vrstvené laminované sklo dveří, bezpečnostní schránku v kabině a odpojovač baterií na dálkovém ovladači. 

Tisková zpráva Volvo Trucks

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!