Thermoservis – Transport rozšířila svůj vozový park

12 dubna 2016, 16:24

Společnost Thermoservis – Transport s.r.o. rozšířila svůj vozový park o 15 nových vozidel Renault Trucks. Klíče od 10 modelů řady T v provedení tahač 4×2 a 5 podvozků modelové řady K 8×4 si z rukou obchodního ředitele Renault Trucks ČR Štefana Krajčiho převzal jednatel společnosti Tomáš Pokorný.

Vozový park společnosti se v uplynulých dnech rozrostl o 10 modelů řady T z čehož osm z nich je v konfiguraci tahač 4×2 s motorem DTI 11 o výkonu 460 k a kabinou Night & Day. Další dva tahače jsou ve stejné konfiguraci a mají totožné motory DTI 11 i výkony, ale jsou osazeny kabinou Sleeper cab. Předaná vozidla budou nasazena pro provoz na vnitrostátních trasách. Součástí předávky je i pět podvozků modelové řady K v konfiguraci 8×4 s motorem DTI 11 o výkonu 460 k, které jsou opatřeny nástavbou v provedení dvoustranný sklápěč. V rámci společnosti budou zajišťovat přepravu sypkých materiálů a zásobování staveb.

Všechna předaná vozidla jsou vybavena systémem Optifleet pro správu vozového parku a opatřena servisní smlouvou o údržbě a opravách Start & Drive, která zajišťuje optimální plánování údržby a nákladů. Renault Trucks dále proškolí řidiče společnosti Thermoservis – Transport v rámci hospodárné jízdy a správného používání vozidla z hlediska ekonomiky provozu a šetrnosti k vozidlu již od prvního kilometru.

THERMOSERVIS – TRANSPORT s.r.o.
Společnost funguje na tuzemském a slovenském trhu od roku 1991. Zajišťuje zemní práce, nákladní autodopravu, kontejnerovou přepravu, dovoz materiálu (písky a štěrky, recykláty i obalované směsi), stavební a inženýrský dozor nebo geodetické práce. Zaměstnává na 100 pracovníků a její vozový park čítá více jak 70 nákladních vozidel.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!