Iveco Stralis bude účinkovat v akčním dobrodružství Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

21 března 2016, 10:16

Iveco Stralis Hi-Way, “Mezinárodní nákladní vůz roku 2013”, bude účinkovat ve velmi očekávaném filmu, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, který bude k vidění v kinech od 25. března 2016. Začlenění užitkového vozidla těžké řady Iveco je součástí jedinečné kobrandované spolupráce mezi sesterskou společností CNH Industrial – Fiat Chrysler Automobiles (FCA US LLC) a Warner Bros. Pictures.

CNHIndustrial navázala spolupráci se svou sesterskou společností FiatChrysler Automobiles NorthAmerica(FCA USLLC) a v rámci této spolupráce poskytla vozidla pro režiséra ZackaSnydera a jeho filmBatmanvs.Superman: Úsvit spravedlnosti. Světová premiéra tohoto filmu od Warner Bros. Pictures, kde se v hlavních rolích objeví Ben Affleck a Henry Cavill, je očekávána na 25. března 2016.

Unikátní spojenectví mezi FCA US LLC a Warner Bros. Pictures pro tento film zahrnuje i začlenění užitkových vozidel značky Iveco společnosti CNH Industrial. Vozidlo těžké řady Iveco Stralis Hi-Way zde slaví svůj filmový debut ve vysokorychlostní honičce po boku ikonického Batmobilu.

Protože bylo velké množství akčních scén z filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti natáčeno ve vlastních prostorech FCA v Detroitu, bylo zařazení produktů organické s vizí filmových tvůrců a široké portfolio značek a produktů FCA a CNH Industrial obsadilo téměř každou nominaci na vozidlo použité v tomto filmu. Kromě užitkového vozidla těžké řady Iveco Stralis se do filmového fleetu zařadila i vozidla značky Jeep, Dodge, Chrysler, FIAT, Alfa Romeo a Maserati..

 

Tisková zpráva Iveco Czech Republic, a.s.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!