Iveco a All Blacks

25 září 2015, 9:45

Šampióni Iveco – Daily Minibus (Dodávka roku 2015) a Magelys (Turistický autobus roku 2016) – zajišťují dopravu stávajícím mistrům světa All Blacks během světového šampionátu v ragby 2015 ve Velké Británii.

Dne 24. Září 2015 bylo oznámeno, že se Iveco stává "Evropským podporovatelem All Blacks" a tým má tak od 1. září do 31. října k dispozici vozy Iveco Bus. Tým All Blacks a novozélandský ragbyový svaz budou po celou dobu konání turnaje využívat k logistickým účelům a pro potřeby VIP dopravy jeden vůz Iveco Magelys a tři vozy Daily Minibus Hi-Matic.

Pierre Lahutte, prezident Iveco Brand, k tomu uvedl: “Jsme hrdí na to, že naši dva velcí šampióni, Daily, Mezinárodní dodávka roku 2015, a Magelys, Turistický autobus roku 2016, přepravují stávající mistry světa na jejich cestě za příští korunovací. S All Blacks nás pojí dlouhé partnerství. Naši zaměstnanci vyznávají stejné hodnoty, jako je odhodlání, spolehlivost, vysoký výkon a týmový duch, a jsou připraveni stát v boji o titul po jejich boku.“

Nick Brown, obchodní ředitel novozélandského ragbyového svazu, se nechal slyšet: “Je nám ctí, že opět můžeme spolupracovat s našimi přáteli ze společnosti Iveco. Vozy vypadají fantasticky, jsou luxusní, skvěle koncipované a náš tým tak může cestovat k zápasům na vysoké úrovni.“

Partnerství s týmem All Blacks zanechává v srdcích zaměstnanců Iveco hlubokou stopu a vzbuzuje v nich skutečnou hrdost. Odhodlání, spolehlivost, vysoký výkon a týmový duch – to jsou hodnoty, které ženou legendární novozélandský tým s typickou houževnatostí za vítězstvím a těmito hodnotami se Iveco inspiruje při poskytování služeb svým zákazníkům tak, aby byli neustále a trvale spokojeni.

Na oslavu tohoto partnerství vytvořilo Iveco a All Blacks společné logo, znázorňující stylizovanou mřížku chladiče vozu se stříbrným listem kapradí, který zdobí dresy národního týmu. Všechny vozy, jež jsou v rámci partnerství využívány, byly oděny do speciálního černého hávu, který je oficiální barvou týmu.

Vůz Iveco Magelys nedávno získal titul "Mezinárodní turistický autobus roku 2016". Magelys Pro, který bude využíván pro přepravu týmu a další potřeby novozélandského ragbyového svazu, je dlouhý 12,8 metrů. Je vybaven automatizovanou převodovkou ZF AS-Tronic a motorem Iveco Cursor 9 s obsahem 8,7 litru, o výkonu 400 HP a točivém momentu 1700 Nm při 1250 RPM. Vůz, který ve své původní konfiguraci nabízel 57 míst k sezení, byl přizpůsoben pro tým se 46 místy tak, aby poskytoval hráčům a jejich rodinám ještě více komfortu. Zároveň nabízí širokou škálu vybavení, včetně kávovaru, polohovatelných kožených sedadel, wi-fi, satelitní navigace, duálního zesilovače pro sluchátka, USB portu u každého sedadla a zásuvky na 220 V u každého dvousedadla.

Poskytnuté tři vozy Daily Minibus jsou první, které společnost Iveco Bus dodala ve verzi Hi-Matic. Tyto vozy jsou vybaveny automatickou převodovkou Hi-Matic, jež zajišťuje maximální výkon při nízkých provozních nákladech, a to s bezkonkurenčním komfortem, vynikajícím řazením a nižší spotřebou paliva. Tato převodovka s osmi rychlostními stupni je rychlejší a přesnější než standardní 6stupňové převodovky. Při jakékoli rychlosti motoru zaručuje zařazení ideálního převodu do 200 milisekund a umožňují tak špičkový výkon.

Poskytnuté tři vozy Daily Minibus jsou modely Tourys, které nabízejí veškerý komfort a vybavení vozidel pro dálkové trasy v kompaktnějším provedení. Tento vůz, jenž je vybaven třílitrovým motorem F1C o výkonu 170 HP, nabízí 19 polohovatelných sedadel, snadno přístupný snížený zavazadlový prostor s kapacitou až 2,5 m3 a nové čalounění – podlahu s imitací dřeva a strop potažený tkaninou. K jeho vybavení patří lednička, wi-fi, duální zesilovač pro sluchátka, satelitní navigace a USB port u každého dvousedadla.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!