Společnost Iveco předává další vozidla Daily doTesco

20 srpna 2015, 14:43

Společnost Iveco Czech Republic, a.s. prostřednictvím dealera Strojservis s.r.o. předalo 13 vozidel Daily pro společnost Tesco Stores ČR a.s.. Tato vozidla doplňují stávající vozový park a slouží pro rozvoz potravin. Jedná se o Daily nové generace, která se pyšní prestižním titulem Van of the Year 2015.

Vozidla Daily jsou ve specifikaci 35S11A, s celkovou hmotností  3,5 t a motor o výkonu 110 hp s automatizovanou převodovkou Agile. S ohledem na bezpečnost a komfort řidiče jsou vozidla vybavena airbagem řidiče, stabilizačním systémem, mlhovými světlomety, automatickou klimatizací a rádiem. Pro zajištění větší bezpečnosti ostatních účastníků provozu a chodců jsou vozidla vybavena couvací kamerou.

Na vozidlech je nástavba od f. Solomon, která díky aerodynamickému tvaru přináší úspora paliva až 3,8%. oproti původnímu provedení.  Za zmínku stojí, že nástavba má také mezi chladícím a suchým prostorem speciální přepážku, která reguluje teplotu v suchém prostoru při velkých nebo naopak nízkých teplotách.

Chladící agregát je od f. Thermo King a je nyní vsazen dovnitř nástavby. Díky tomu je agregát lépe chráněn proti mechanickému poškození. Nově se také montuje spoiler na střechu kabiny, který doplňuje aerodynamický tvar celé nástavby.

Vozidla Iveco jsme si vybrali pro jejich odolnost v náročném městském a příměstském provozu, nízké provozní náklady a ověřenou spolehlivost. Navíc nová generace vozidel poskytuje výrazně vyšší komfort pro řidiče  a nižší spotřebu paliva oproti předchozí generaci říká Dan Práchenský, který má na starost vozový park ve společnosti Tesco Stores ČR a.s.

Vážíme si vzájemné spolupráce se společností Tesco Stores ČR a.s., která je pro nás významným obchodním partnerem v segmentu lehkých užitkových vozidel a věříme, že tato vozidla přispějí k dalším obchodním úspěchům  našeho partnera  říká obchodní ředitel Iveco Czech Republic Milan Šámal.

Tisková zpráva IVECO Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!