Pirelli: H:01 Coach – komfort, odolnost a bezpečnost pro pasažéry

22 října 2014, 10:58

Řada, která zaručuje vysoké standardy bezpečnosti a efektivity, spolu s vynikající úrovní komfortu jak pro řidiče, tak pro cestující. S H:01 COACH, je Pirelli více specializováno v přepravě cestujících na dlouhých trasách na dálnicích a rychlostních silnicích.

Řada FH:01 COACH je prodávána v rozměrech 295/80 R22.5 (se zvýšeným indexem zatížení na 154/149 M) na všechny nápravy. Je zde také TH: 01 COACH v rozměru 295/80 R22.5 TH:01 COACH, speciálně pro hnací nápravu. Pneumatiky TH:01 COACH nesou označení 3PMSF (stejně jako M+S), zaručující dobrou trakci a výkon dokonce i na zasněžených površích.

Nové produkty jsou navrhovány podle již perfektních pneumatik v katalogu, se specializovanými vlastnostmi podle specifického využití, ve shodě s rostoucí specializací na celém trhu a v automobilech pro tento druh transportu. Výsledkem je řada H:01 COACH: pneumatiky speciálně pro přepravu pasažérů, konkrétně na dlouhých trasách po dálnicích, kde nejsou pneumatiky tak drasticky opotřebovávány.

Pneumatiky FH:01 COACH (již v prodeji) pro všechny nápravy a TH:01 (brzy v prodeji) speciálně pro hnací nápravu, byly obě navrženy, aby splňovaly požadavky velmi konkrétní klientely: manažerů vozových parků, řidičů a cestujících.

Bezpečnost je priorita číslo jedna pro všechny; ačkoliv, manažeři vozových parků se také zaměřují na strategii nízkých nákladů (mílová životnost pneumatik, malá spotřeba paliva, malý valivý odpor). Cestující vyžadují pohodlí, zatímco řidič chce přesné řízení. Pirelli vypracovala na svých rozsáhlých zkušenostech a inovativních technologiích další zlepšení produktů pro dálkové autobusy s ohledem na vyvážený výkon.

Inovace pro tuto produktovou řadu jsou obsaženy jak ve struktuře, tak v materiálu: zesílená patka a nová směs nabízejí vyšší mílovou životnost a snazší protektorovatelnost.

Ve srovnání s předchozí generací, nové produkty H:01 COACH představují zesílenou patku v již už tak silné struktuře série:01, Která je dále charakteristická technologiemi: SAAT (tři sendvičové pásy), HBW (šestihranný patní drát), FRC (plně pogumované drátování) a DLTC (dvouvrstvé složení běhounu). Toto vše má vliv na zlepšení odolnosti a poskytuje lehčí rekonstrukci, zatímco zvyšuje komfort: garantováno strukturou, která je navržena speciálně aby lépe tlumila nerovnosti na silnici a nevytvářela tak velký hluk.

FH:01 COACH a TH:01 COACH si zachovaly stejný vzorek jako řada H:01, který již dokázala své excelentní vlastnosti ve výkonu, bezpečnosti, a výdrži.

Tisková zpráva Pirelli

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!