Pirelli: Evoluce série 01 a řady NOVATREAD

27 června 2014, 10:24

Pirelli spustilo širokou škálu inovací v komerční přepravě na Essen show, nejvýznamnější výstavě ve světě pneumatik. Nové produkty jsou vyvíjeny s použitím nejmodernějších designových technik, tak jako tomu bylo v případě vysoce výkonných pneumatik pro silniční přepravu od Pirelli. U komerčních přepravců je zvláštní důraz kladen na výdrž a bezpečnost. V porovnání s minulými produktovými řadami, nabízejí nové řady nákladních pneumatik delší životnost, jednodušší opravu a zlepšení jízdních vlastnosti jak na suchu, tak na mokru.

Technická evoluce řady R:01II spočívá jak ve struktuře, tak ve složení. Zesílení patky znamená, že pneumatika je snáze opravitelná, zatímco nové složení směsi poskytuje delší životnost a lepší přilnavost ve všech podmínkách. Řada R:01II je prodávána ve dvou provedení vzorku: FR:01II (pro řídící osu) a TR:01II (pro hnací osu). Díky působivým přilnavým vlastnostem v zimních podmínkách, byl model TR:01II oceněn známkou European 3PMSF (Three-peak Mountain Snowflake).

Pirelli je také specialistou v přepravě lidí na dlouhých trasách díky nové řadě H:01 COACH (FH:01 COACH pro obě osy a TH:01 COACH pro hnací osu). Zesílená patka a nová směs zvyšují výdrž pneumatiky. To vede k delší celkové životnosti a snazší rekonstrukci. Řada TH:01 COACH ve velikosti 295/80R22.5 těží z označení M+S a 3PMSF, které podtrhují vysokou úroveň výkonu, dokonce i v chladném počasí. Tato velikost je také odpovědí na nedávné trendy na trhu, jelikož má větší hmotnostní index (154/149 M).

Pirelli také rozšiřuje nabídku pneumatik pro přívěsy a návěsy s řadou ST:01 M+S. Tato nová celoroční pneumatika zajišťuje bezpečný výkon i na kluzkých a zasněžených površích.

Na závěr, řada MC85/MC88 pro městské autobusy, s novým bočním zesílením a inovativním složením boční stěny nabízí větší odolnost a delší životnost.

Na programu Pirelli v Essenu byl také kladen důraz na respekt k životnímu prostředí. To zahrnuje inovace jako NOVATREAD: Nová řada protektorových pneumatik, která je recyklována z původních materiálů pneumatik Pirelli. Precizní proces regenerace a důsledná kontrola kvality znamená, že NOVATREAD je mezi nejlepšími hráči na trhu. Produkty NOVATREAD jsou stejně výkonné jako nové pneumatiky, ale za zvýhodněnou cenu.

Inovace nejsou pouze o nejnovějších produktech pro nákladní vozy, které vyjdou z Milána. V Essenu Pirelli představilo také předělanou sekci nákladních pneumatik na jejich oficiálních internetových stránkách a novou mezinárodní reklamní kampaň.

Tisková zpráva Pirelli

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!