Ovidiu Balan byl jmenován na pozici ředitele pro střední a východní Evropu ve společnosti Goodyear Dunlop

26 června 2013, 9:38

Ovidiu Balan, jenž ve společnosti Goodyear Dunlop působí na pozici ředitele pro Rumunsko a Bulharsko, které spadají do oblasti střední a jihovýchodní Evropy, byl jmenován ředitelem nově vytvořeného regionu střední a východní Evropa. Ve své nové pozici bude Ovidiu Balan zodpovědný za řízení společnosti a prodeje v šesti středoevropských a východoevropských zemích sdružujících téměř 100 pracovníků.

Ovidiu Balan, MBA, nastoupil do společnosti Goodyear Dunlop Tires Romania v roce 2001 na pozici manažera značky a v roce 2003 byl jmenován ředitelem prodeje osobních pneumatik. V roce 2008 byl povýšen na pozici ředitele pro Rumunsko a Bulharsko a stal se součástí řídícího týmu společnosti Goodyear Dunlop ve střední a jihovýchodní Evropě. Na novou pozici nastoupí 1. srpna 2013.

Goodyear Dunlop CEE (střední a východní Evropa) zahrnuje šest trhů: Rumunsko, Bulharsko, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Moldavsko a zaměstnává téměř 100 pracovníků. Region CEE je nově vytvořené sdružení v rámci Goodyear Dunlop CSEE (střední a jihovýchodní Evropa), které bylo založeno v roce 2006 a spojuje 15 trhů ve střední a jihovýchodní Evropě (Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosnu a Hercegovinu, Rumunsko, Bulharsko, Makedonii, Albánii, Kosovo, Černou Horu, Kypr a Moldavsko). Goodyear Dunlop CSEE zaměstnává přibližně 1.500 osob z rozdílných kulturních, historických a obchodních prostředí. Vedení regionu CSEE sídlí ve slovinském městě Kranj.

Tisková zpráva Goodyear Dunlop Tires Czech s. r. o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!