Michelin představuje novou webovou stránku pro stavební profesionály

16 srpna 2012, 0:00

Společnost Michelin spouští svoji novou stránku www.michelinearthmover.com. Cílem je ukázat profesionálům znalosti a odbornost v oblasti pneumatik pro velké stavební stroje a manipulační techniku.

V současné době je tato interaktivní stránka dostupná v anglickém a francouzském jazycích. Na dalších jazykových mutacích se pracuje a budou k dispozici v blízké budoucnosti.

Prodejci, uživatelé a profesionálové z oblasti velkých stavebních strojů a manipulační techniky zde mohou nalézt odpovědi na své otázky týkající se správného obutí.

www.michelinearthmover.com je praktická stránka
Nové webové stránky nabízejí celou řadu praktických informací pro profesionály i pro laiky díky nímž mohou efektivně plánovat a řídit své operace.
– Vyhledavač pneumatik: Tento nástroj umožňuje uživatelům lehce nalézt tu nejlepší pneumatiku pro své vozidlo. Během pár kliků, mohou vidět technické specifikace a kompletní přehled charakteristik jednotlivých pneumatik a mohou si stáhnout i produktové listy. Tyto informace jim umožní zjistit potřebné detaily produktů a následně je diskutovat s odborníky.
– Vyhledavač prodejců: Nástroj umožňující rychle a snadno lokalizovat a následně kontaktovat nejbližšího prodejce.

www.michelinearthmover.com je poučná stránka
Uživatelé velkých stavebních strojů a manipulační techniky pracují v těžkých podmínkách, často musí čelit otázkám, které se týkají bezpečného používání pneumatik, jejich údržby, správného huštění, oprav, opětovné využití na konci životního cyklu apod.
– Naleznete zde i příručky a návody pro použití a údržbu strojů pro oblast stavebního a těžařského průmyslu. Dokument, který obsahuje 180 stran, dostupný ve francouzštině, angličtině, španělštině, portugalštině a němčině. Jsou zde odborné informace, doporučení, rady a technická řešení. Vše je online a zdarma ke stažení v elektronické podobě. Tento průvodce umožní stavebním profesionálům porozumět problematice pneumatik a jejich přímeho vlivu na jejich náklady, bezpečnost práce a životnost strojů.

www.michelinearthmover.com je interaktivní stránka
Nová webová stránka www.michelinearthmover.com je více interaktivní a tím umožňuje snažší dostupnost.
– Prostřednictvím sekce “Kontakt”, mohou návštěvníci přímo kontaktovat obchodní zástupce Michelinu a odborníky.
– Mobilní verze této webové stránky se připravuje a bude k dispozici počátkem roku 2013. Následně si budou moci zákazníci Michelinu stáhnout potřebné informace kdykoliv budou chtít do svých mobilních telefonů, tabletů a počítačů.

Navštivte www.michelinearthmover.com pro aktuality v reálném čase z oblasti velkých stavebních strojů a manipulační techniky, včetně obchodních akcí, produktových novinek apod.

Zdroj: michelin.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!