ZETOR se prezentoval na Ukrajině

, 22 února 2017, 10:10

Značka ZETOR se účastnila mezinárodního zemědělského veletrhu Agro Animal Show 2017, který se konal od 15. do 17. února v Kyjevě. ZETOR na veletrhu reprezentoval společnost Agro-Temp – distributor traktorů ZETOR na ukrajinském trhu. Společnost Agro-Temp představil všechny modelové řady traktorů, které značka ZETOR v současnosti nabízí.

Návštěvníci kyjevského veletrhu zaměřeného na technologie chovu a krmení zemědělských zvířat, zařízení pro rostlinnou výrobu a logistiku a skladování zemědělských plodin a obilí si mohli na stánku prohlédnout a seznámit se s modely CRYSTAL 160, FORTERRA HD 150, FORTERRA 135, PROXIMA Plus 110 a MAJOR 80.

20170215_AgroMash_Kyjev _1

„Spolupráce ZETORU s ukrajinským distributorem, společností Agro-Temp, se týká zejména prodeje traktorů, náhradních dílů a zajištění servisních záležitostí. Vzhledem k nepříznivé geopolitické situaci v letech 2014–2015, kdy došlo k poklesu vývozu a prodeje traktorů, jsme rádi, že se v roce 2016 podařilo navýšit objem prodejů o desítky kusů. To v konečném důsledku vedlo k posílení pozice značky ZETOR na ukrajinském trhu,“ shrnul aktuální vývoj na Ukrajině Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Veletrhu se v doprovodu zástupce české ambasády zúčastnil i český ministr zemědělství Marian Jurečka. Ukrajinský distributor na stánku odměnil účastníky webové ankety a vyhlásil nejlepší zákazníky za rok 2016. Pro návštěvníky byl přichystaný doprovodný program a měli možnost se detailněji seznámit s jednotlivými produkty ZETOR.

Značka ZETOR působí v rámci novodobé historie na ukrajinském trhu od roku 2012. ZETOR TRACTORS a.s. dodává na Ukrajinu stroje všech modelových řad, největší zájem mají ukrajinští zákazníci o modely FORTERRA a PROXIMA PLUS, které svou variabilností nabízejí široké uplatnění v chovu i pěstitelství. Pro Ukrajinu je zemědělství jedním z klíčových odvětví ekonomiky a země je jedním z největších světových exportérů široké škály zemědělských komodit.

20170215_AgroMash_Kyjev_2

Související články

ZETOR představuje FORTERRU HD v USA
ZETOR představuje FORTERRU HD v USA

ZETOR letos opět představí své stroje na jednom z největších zemědělských veletrhů v USA – National Farm Machinery Show (NFMS), který se uskuteční ve dnech 15.–18. února ve městě Louisville v Kentucky. Premiéru na americké půdě zažijí modernizované traktory modelové řady FORTERRA.

ZETOR GALLERY zve na tématickou výstavu
ZETOR GALLERY zve na tématickou výstavu

Do 15. března 2017 je v brněnské ZETOR GALLERY k vidění tematická výstava s názvem Dobové propagační materiály a prospekty. Zájemci o historii značky ZETOR si tak budou moci prohlédnout historické prospekty o starších modelech traktorů nebo se začíst do dobových článků a představit si, jak smýšleli novináři a veřejnost o červené legendě z Brna […]

Nový MAJOR HS se představil také v Maďarsku
Nový MAJOR HS se představil také v Maďarsku

Značka ZETOR se představila na jednom z největších maďarských zemědělských veletrhů AGROmashEXPO 2017. Ve dnech 25.–28. 1. 2017 se návštěvníci na stánku mohli seznámit nejen s produktovým portfoliem značky ZETOR, ale také se žhavou novinkou – novým MAJOREM HS.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!