Budování vztahů a udržitelnost: bilstein group na Automechanice Frankfurt 2022

30 srpna 2022, 13:06

Na letošním veletrhu Automechanika se skupina bilstein – specialista na náhradní díly z německého Ennepetalu – zaměřuje na téma “opětovného setkání” s důrazem na navazování kontaktů a osobního setkání se stávajícími zákazníky a zájemci.

febi bilstein Automechanika 2022

“Po více než dvou letech pandemie se těšíme na známé i nové tváře. Chceme si s lidmi vyměnit názory a pobavit se o budoucnosti nezávislého trhu s náhradními díly a na to, jak ji můžeme společně utvářet. Trh se mění a to pro nás představuje nové nejistoty. Chceme našim partnerům ukázat, jak s námi mohou ‘přehodnotit’ rozvoj podnikání, aby byli optimálně připraveni na výzvy dnešní doby,” říká ředitel prodeje skupiny Ulrich Wiedemuth.

Nová podoba stánku skupiny bilstein klade důraz na navazování kontaktů a “opětovné setkávání”. Prostorné pohovky a křesla vytvářejí uvolněnou atmosféru jako v obývacím pokoji, zatímco vybrané dřevěné prvky a četné rostliny zdůrazňují “otevřený” charakter stánku – vizuální pozvánku pro všechny návštěvníky veletrhu.

Na velkoplošné obrazovce se můžete těšit na korporátní video vytvořené speciálně pro tento veletrh. Snímek zobrazuje všechna důležitá témata skupiny bilstein – od dostupnosti a kvality až po data a udržitelnost. Velkoplošná obrazovka je dalším středobodem stánku – časová osa (na jedné ze stěn) ukazuje četné velké i malé kroky, které skupina bilstein již podnikla pro udržitelnost, jež se stala rozhodujícím faktorem na nezávislém trhu s náhradními díly.

Jako středně velká rodinná skupina společností brala skupina bilstein vždy vážně svou sociální a ekologickou odpovědnost. Souběžně s veletrhem Automechanika zveřejní skupina bilstein na svých webových stránkách bilsteingroup.com podstránku zaměřenou na udržitelnost.

Author: AnM
Journalist at TruckFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!