Schaeffler rozšiřuje portfólio svých výrobků pro těžká užitková vozidla

, 27 listopadu 2018, 10:34

Nový katalog společnosti Schaeffler pro těžká užitková vozidla „FAG Wheel Bearings 2018/2019 for Heavy Commercial Vehicles“ nabízí náhradní díly v OE kvalitě. Pod svou značkou FAG má Schaeffler ve svém portfoliu více než 200 různých dílů pro nejvýznamější výrobce vozů, autobusů a náprav.

Nový katalog pro těžká užitková vozidla od firmy Schaeffler

Rozšíření portfolia firmy splňuje současné požadavky trhu.

„S rostoucími náklady a konkurenčním tlakem musí flotily zvýšit mobilitu svých vozidel a snížit celkové náklady na vlastnictví. Naše snadno instalovatelná řešení pro opravy ložisek s dlouhou životností jsou přesně vyladěná pro každé konkrétní vozidlo, „říká Keith Leadbeater, ředitel užitkových vozidel na Schaeffler Automotive Aftermarket.

Náklady na opravy jsou důležitou položkou, avšak v segmentu užitkových vozidel mají zvláštní význam opravy spojené s prostoji. Proto se společnost Schaeffler zaměřuje na předem namontované, předem namazané ložiskové jednotky kol, jako jsou FAG SmartSET, FAG RIU, ložiskové jednotka hnacích náprav FAG (THU) a vlečených náprav FAG (TAM). Výhody těchto ložisek – snižují možné chyby při instalaci a výpadky spojené s opravou a jejich vysoká životnost urychluje práci v servisech.

Příkladem toho je FAG SmartSET, jehož portfolio se neustále rozšiřuje. Toto opravné řešení připravené k instalaci je nyní k dispozici pro 21 použití – vhodné pro nejvýznamější výrobce vozů (MAN, Mercedes-Benz, Renault a Volvo), výrobce autobusů (Bova, Mercedes-Benz, Setra a Volvo) a pro výrobce náprav (ADR, BPW, Gigant, Meritor a SAF).

Servisy mohou získat tento 800dílný katalog náhradních dílů u svých distributorů divize Schaeffler Automotive Aftermarket. Celý obsah je v sedmi jazycích – angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině, ruštině a polštině. Potřebný výrobek lze vyhledat pomocí devítimístného čísla výrobku nebo dle údajů o vozidle.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!