Dohoda s TimoComem na obohacení nabídky pro vozové parky

22 října 2014, 10:56

Na 65. mezinárodní IAA motorshow v Hannoveru, hlavní přehlídce užitkových vozidel na mezinárodní úrovni, oznámily Pirelli a TimoCom své partnerství a představily TimoCom kampaň na podporu prodeje na pneumatiky řady Pirelli Truck 01 Series™.

Mezi 26. září 2014 a 30. červnem 2015, vozové parky, které nakoupí pneumatiky řady Pirelli Truck 01 Series 01™ skrze síť vybraných maloobchodů v Itálii, Německu, Rakousku a Polsku a registrují se před 31. prosincem 2014 na internetových stránkách Pirelli v zúčastněných zemích, budou mít možnost využít promo akce od TimoComu. Navíc budou moci bezplatně využívat přepravní výměnný online program TC Truck&Cargo® po dobu až 11 měsíců.

Přepravní výměna je virtuální výměnná platforma určená pro zasilatele a dopravce: Díky jednoduchým a bezpečným operacím lze najít přepravce pro náklad nebo nebo naopak nabídnout volný prostor v autě, a tím optimalizovat zasílání a logistiku a celkově snižovat náklady. Kolem 450 000 mezinárodních vozidel a přes 100 000 nabídek na přepravu od uživatelů napříč Evropou je nabízeny denně.

Tato iniciativa je součást závazku Pirelli k udržitelné a efektivní mobilitě, jelikož to optimalizuje náklady přepravců a jejich vozového parku a chrání životní prostředí. Pirelli sdílí tyto cíle a hodnoty s TimoComem, lídrem na německém výměnném trhu přepravců a zasilatelů, který poskytuje inovativní řešení pro přepravní průmysl.

Oblasti, které se neúčastní této kampaně, mohou najít podrobnosti na www.pirelli.com a na www.timocom.com. Maloobchodníci v Itálii, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Polsku mohou také přímo odkázat na své lokální webové stránky.

Tisková zpráva Pirelli

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!