Arriva Italy je partnerem Expo 2015 v Miláně

4 března 2015, 14:36

24 milionů návštěvníků. Právě takový zájem očekávají organizátoři Expa 2015, které začne 1. května v italském Miláně. Světová výstava se tentokrát zaměří na klíčové otázky udržitelného rozvoje…

Arriva Italy je partnerem Expo 2015 v Miláně
24 milionů návštěvníků. Právě takový zájem očekávají organizátoři Expa 2015, které začne 1. května v italském Miláně. Světová výstava se tentokrát zaměří na klíčové otázky udržitelného rozvoje. Akci s mottem Potraviny pro planetu, energie pro život si nenechají ujít desítky tisíc návštěvníků denně. Mnoho z nich budou cizinci. Výstava musí být připravena i na 250.000 lidí v nejexponovanějších dnech – spousta z nich jich přitom přijede auty. Jak ale akci s takovým množstvím zájemců zorganizovat, aby nic nedrhlo, všichni si odnesli fantastický zážitek a nic jim nezkazilo dojmy? Bylo třeba najít zkušeného partnera, který má s logistikou bohaté zkušenosti. I proto se pořadatelé Expa 2015 obrátili na italskou Arrivu, která se stala partnerem světové výstavy.

Co bude mít Arriva na starost
Kolegové z italské Arrivy se postarají o to, co umíme nejlépe – o dopravu. Zajistíme parkování pro neuvěřitelných 12.000 aut. Potřebujete rezervovat místo? Nejste si jisti, na kterém z parkovišť je ještě volno? Arriva připravila systém, který umožní jednoduchou online rezervaci parkovacích stání a navíc v reálném čase monitoruje zaplněnost jednotlivých parkovacích míst. Návštěvník tedy nebude muset objíždět dlouhé řady odstavených aut a doufat. Pokud bude chtít poradit, jeho otázky zodpoví operátoři našeho callcentra. Samozřejmostí je komunikace operátorů v několika jazycích. Budou to právě naše autobusy Arriva, které zajistí přepravu cestujících mezi parkovišti a samotnou výstavou. Postaráme se o každého návštěvníka, ať už pochází z jakékoliv části světa.

Tisková zpráva Arriva Transport Česká republika

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!